Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Tłuste rabaty Travelist – daj się skusić!
Podróż poślubna

Tłuste rabaty Travelist – daj się skusić!

8 lutego 2018 —
Okładka

To już kolejny raz kiedy Travelist zaskakuje swoimi promocjami! Myślicie, że dzisiaj tłuste mogą być tylko pączki? Nic bardziej mylnego!

Tłuste rabaty Travelist – nasyć się promocjami

Planujecie od jakiegoś czasu wyjazd? Nie możecie zdecydować się na hotel, a może czekacie na atrakcyjne ceny? Już nie musicie! W ramach Tłustego Czwartku Travelist zaskakuje zniżkami, aż do 75%!

Wejdźcie koniecznie dzisiaj na serwis, na pewno traficie na wymarzony, luksusowy hotel w atrakcyjnej cenie (może nawet z 70% zniżką!), w którym odpoczniecie po czwartkowym obżarstwie i intensywnej pracy w tygodniu.

Kiedy?

Tylko dzisiaj! Ale nie martwcie się! Jeśli nie chcecie przegapić kolejnych okazji, koniecznie zarejestrujcie się w serwisie Travelist z wyprzedzeniem! Wtedy macie pewność, że szczegółowe informacje o promocjach dotrą do Was wcześniej.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!