Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Śluby gwiazd / Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly wzięła ślub. Jej kreacje wzbudziły kontrowersje!
Śluby gwiazd

Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly wzięła ślub. Jej kreacje wzbudziły kontrowersje!

3 czerwca 2019 —
Charlotte Casiraghi wyszła za mąż

Charlotte Casiraghi wyszła za mąż za Dimitri`a Rassama. Wnuczka Grace Kelly zdecydowała się na dwie suknie ślubne, które zachwyciły stylistów mody, ale wzbudziły kontrowersje wśród internautek. Zobaczcie, jak w dniu ślubu prezentowała się członkini rodziny książęcej Monako!

Odkryj ŚLUBY GWIAZD na Wedding.pl!

Charlotte Casiraghi wyszła za mąż

Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly, księżnej Monako i córka Karoliny, księżnej Hanoweru, poślubiła producenta filmowego Dimitri`a Rassama. Uroczystość zaślubin odbyła się 1 czerwca 2019 roku w XIII-wiecznej rezydencji księcia Monako, a przyjęcie weselne zaplanowano w 5-gwiazdkowym hotelu Monte Carlo Beach.

Zobacz też: Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence

Suknia ślubna Charlotte Casiraghi

Panna Młoda, będąca 11. w kolejce do monakijskiego tronu, zdecydowała się na bardzo nowoczesny look. Na ślub wybrała mini sukienkę Saint Laurent Paris z długim rękawem, wykonaną z brokatowej koronki, ozdobioną trzema dużymi kokardami z przodu. Na przebranie na wieczór Charlotte Casiraghi założyła satynową suknię CHANEL bez ramiączek, o architektonicznej konstrukcji. Znawcy mody zauważyli podobieństwo pierwszej kreacji do ślubnego kompletu babci z jej cywilnej uroczystości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Just married? #charlottecasiraghi ❤️ #dimitrirassam

Post udostępniony przez Charlotte Casiraghi (@charlottexcasiraghi)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#charlottecasiraghi ? #dimitrirassam

Post udostępniony przez Charlotte Casiraghi (@charlottexcasiraghi)

Zainspiruj się stylem gwiazd: Ślubne inspiracje na czerwonym dywanie w Cannes

Redaktorzy mody i styliści zachwyceni są nowoczesnymi stylizacjami Charlotte Casiraghi, podczas gdy internautki nie są przekonane, pisząc, że pierwsza sukienka była zbyt imprezowa i mało „ślubna”, a druga – dosyć toporna. A jakie jest Wasze zdanie? Czy młoda reprezentantka rodziny książęcej pójdzie w ślady babci i również zostanie ikoną stylu wszech czasów?

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.