Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Śluby gwiazd / Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence
Śluby gwiazd

Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence

15 maja 2019 —
Jennifer Lawrence

Wiemy, że inspirują Was śluby gwiazd. A może by tak przyjrzeć się tym razem nie sukni ślubnej, ale zaręczynowej celebrytki? Oto sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence!

Zaręczyny Jennifer Lawrence

W lutym 2019 roku świat obiegła wiadomość o zaręczynach Jennifer Lawrence i Cooke`a Maroney`a, dyrektora galerii sztuki Gladstone. Pierścionek zaręczynowy mogliśmy po raz pierwszy podziwiać podczas pokazu domu mody Dior, na którym to pojawiła się amerykańska aktorka. Od tego czasu minęło ponad dwa miesiące, ale dopiero teraz narzeczeni postanowili wyprawić swoim bliskim przyjęcie zaręczynowe. Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence wzbudziła jednogłośny zachwyt redaktorów mody na całym świecie. Sprawdzamy, co miała na sobie!

Czy wiesz, że… zaręczyny i oświadczyny to dwa różne wydarzenia? Sprawdź, na czym polega różnica między oświadczynami a zaręczynami!

Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence – najgorętsze trendy sezonu w jednej kreacji!

Na początek warto wspomnieć o samym przyjęciu zaręczynowym. W Polsce to jeszcze niepopularne wydarzenie, ale prognozujemy, że już niebawem dotrze i do nas. Czy Wy mieliście lub planujecie wyprawić na swoje zaręczyny specjalne przyjęcie? Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o takich pomysłach!

Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence

Źródło: Instagram.com/lwellsbridal

Na swoją imprezę zaręczynową Jennifer Lawrence wybrała suknię projektu swojej kuzynki Lauren Wells, z kolekcji wiosna lato 2019 „Lovers Picnic” jej autorskiej marki L. Wells Bridal. Model Juliana wybrany przez gwiazdę to zwiewna sukienka wykonana z marszczonego, jedwabnego szyfonu. Drapowana kreacja z głębokim dekoltem w kształcie litery V z przodu i z tyłu została zrównoważona długimi transparentnymi rękawami. Zmysłowości dodaje całości rozcięcie na nogę sięgające połowy uda, a romantycznego uroku – rękawek zakończony drobną falbanką. Cena tego modelu to 2300 $.

Sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence została wykończona szpilkami Casadei, złotą torebką Roger Viver oraz biżuterią Fred Leighton. Stylizację aktorki dopełniły naturalny makijaż z subtelnie przydymionym okiem oraz luźno upięte włosy.

Źródło: lwellsbridal.com

Suknia ślubna Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence postawiła na nowoczesną wersją przyszłej Panny Młodej – subtelny, minimalistyczny romantyzm z szykownymi detalami. Jaka będzie suknia ślubna aktorki? Zastanawiamy się, czy podobny styl wybierze na ten najważniejszy dzień, ale jednego jesteśmy pewne: bez wątpienia będzie to kreacja z atelier Dior. Lawrence jest ambasadorką domu mody od 2013 roku i na wszystkie najważniejsze wyjścia na czerwony dywan wybiera właśnie tą francuską markę. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ślub!

Zobacz też: Śluby gwiazd 2018 – fotogaleria

A jak Wam podoba się sukienka zaręczynowa Jennifer Lawrence i w jakiej kreacji widziałybyście ją na ślubie?

Zdjęcie główne: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.