Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / iRobot Roomba – idealny pomysł na prezent dla Rodziców
Prezenty ślubne

iRobot Roomba – idealny pomysł na prezent dla Rodziców

22 maja 2019 —
pomysł na prezent dla Rodziców - ślub

Kosze prezentowe, kwiaty czy spersonalizowane pamiątki to zawsze wdzięczne upominki, ale jeżeli interesuje Was oryginalny, innowacyjny, a przy tym praktyczny pomysł na prezent dla Rodziców, sprawdźcie walory robota sprzątającego iRobot Roomba!

Ślub to uroczystość, podczas której Para Młoda nie tylko otrzymuje prezenty, ale również je wręcza. Nowożeńcy muszą zadbać o upominki dla gości, Rodziców, Dziadków, Świadków czy Rodziców Chrzestnych. Jednak to prezent dla Rodziców będzie tym najważniejszym. To Im chcemy podziękować nie tylko za pomoc w organizacji ślubu i wesela, ale również za nasze wychowanie, wsparcie na każdym etapie dzieciństwa i w pierwszych krokach stawianych w dorosłym życiu.

Zobacz też: iRobot Roomba – 5 powodów, dla których warto go sprezentować Parze Młodej

Żadne prezenty nie są w stanie uhonorować ich wieloletniego oddania, ale warto szukać takich, które potwierdzą nasze zaangażowanie, wsparcie oraz miłość. Nie warto iść na skróty i zadowalać się przeciętnymi pomysłami – aby odhaczyć kolejny punkt na przedślubnej liście „do zrobienia”. Pochylcie się nad tym punktem dłużej, ponieważ Wasi Rodzice zasługują na to, co najlepsze. Jeżeli nadal szukacie inspiracji, poznajcie naszą propozycję – robot sprzątający iRobot Roomba. Sprawdźcie, dlaczego warto go wybrać na tę szczególną okazję!

iRobot Roomba – oryginalny pomysł na prezent dla Rodziców

Na ilu już weselach spotkaliście się z koszami prezentowymi dla Rodziców? Chociaż to sprawdzony przez wiele par pomysł na prezent dla Rodziców, przyznajcie, że jest nieco oklepany i bardziej odpowiedni będzie na inne okazje. Podobnie z filmami z podziękowaniami dla Rodziców, które są coraz popularniejsze na weselach, ale wszystkie takie same. Kwiaty to zawsze miły upominek, ale uważamy, że nadaje się na piękny dodatek, nie prezent główny. My stawiamy na pomysł, który jest nietuzinkowy pod każdym względem. Jesteśmy przekonani, że robot sprzątający iRobot Roomba i7+ zaskoczy nie tylko Rodziców, ale i wszystkich gości weselnych, jeżeli oczywiście zdecydujecie się wręczyć prezent w trakcie przyjęcia. Jeżeli pragniecie, by Wasze wesele wspominano jako oryginalne pod każdym względem, zadbajcie nie tylko o pomysłowe dekoracje czy menu, ale również prezenty.

Sprawdź: Wiosenne porządki – tylko z iRobot Roomba!

iRobot Roomba – innowacyjny pomysł na prezent dla Rodziców

Nawet jeżeli Wasi Rodzice nie są fanami nowinek technologicznych, jesteśmy pewni, że docenią nowoczesny prezent, jakim jest robot sprzątający iRobot Roomba. Najbardziej zaawansowane technologie ukryte w okrągłej formie o niewielkich rozmiarach sprawią, że ich codzienne, nużące obowiązki odejdą do lamusa, a nawet zmieni się ich styl życia. Tym bardziej, że obsługa robota jest intuicyjna i prosta.

iRobot Roomba i7+ wkroczył do Polski na początku tego roku z inteligencją i automatyzacją na jeszcze wyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu technologii Imprint Smart Mapping, nowy model amerykańskiej marki, nie tylko samodzielnie odkurza wymagające sprzątania powierzchnie w naszym domu, ale również jest w stanie zapamiętać wiele planów kondygnacji wraz z nazwami poszczególnych pomieszczeń. Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie harmonogramu sprzątania lub wysłanie robota do pracy w konkretnym pomieszczeniu komendą głosową  lub z poziomu aplikacji iRobot HOME. Co więcej, iRobot Roomba i7+ samodzielnie opróżnia swój zbiornik na zanieczyszczenia po zakończonym cyklu pracy lub gdy ten zapełni się podczas jego trwania.

Zdolność uczenia się, reagowania i zapamiętywania rozkładu pomieszczeń w połączeniu ze zdolnością automatycznego opróżnienia zbiornika sprawiają, że iRobot Roomba i7+ jest najbardziej zaawansowanym robotem odkurzającym, jaki kiedykolwiek powstał” – Colin Angle o przełomowych technologiach, założyciel i Prezes Zarządu iRobot. „Ten robot jest urzeczywistnieniem wizji, która prawie 20 lat temu przyświecała nam od początku naszej podróży w świecie robotów odkurzających”.

iRobot Roomba – praktyczny pomysł na prezent dla Rodziców

Po zapoznaniu się z innowacyjnymi funkcjami iRobot Roomba i7+ na pewno nie macie już wątpliwości, że to najbardziej praktyczny pomysł na prezent dla Rodziców, o jakim ostatnio słyszeliście! Wasi Rodzice mogą zupełnie zapomnieć o odkurzaniu, ponieważ robot sam przeanalizuje rozkład pomieszczeń oraz określi konieczność sprzątania, w optymalny sposób zaplanuje swoją aktywność i samodzielnie opróżni zbiornik w stacji. Robot odkurzający spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i w razie potrzeby – zrozumie komendy głosowe jeżeli zechcecie zmienić plan jego działania.

Koniec z codziennymi męczącymi domowymi zadaniami, z plączącymi się kablami i zajmowaniem wiele miejsca przez klasyczny odkurzacz, który w dodatku nie jest zbyt reprezentacyjny (w przeciwieństwie do designerskiego iRobot Roomba!). Nie bez znaczenia jest również fakt, że najprostsze modele oryginalnych robotów Roomba dostępne są nawet za 1000 zł i też doskonale wykonują zadanie związane z odkurzaniem wszystkich rodzajów podłóg.

 

iRobot Roomba to oryginalny, innowacyjny i praktyczny – słowem: idealny pomysł na prezent dla Rodziców. Ponieważ zasługują na to, co najlepsze!

 

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.