Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / Sprzęt do prasowania Laurastar – praktyczny prezent dla Pary Młodej ceniącej najwyższą jakość
Prezenty ślubne

Sprzęt do prasowania Laurastar – praktyczny prezent dla Pary Młodej ceniącej najwyższą jakość

5 czerwca 2019 —
praktyczny prezent dla Pary Młodej

Jednocześnie ekskluzywny i praktyczny prezent dla Pary Młodej? Brzmi jak idealny podarunek ślubny, ale może być niemałym wyzwaniem dla szukających najwyższej jakości. Spieszymy z gotowym pomysłem, który docenią wszyscy nowożeńcy stawiający pierwsze kroki na nowej drodze życia. Poznajcie Laurastar, gwiazdę wśród sprzętu do prasowania!

Pary Młode coraz chętniej proszą swoich gości o funkcjonalne prezenty, które pozwolą stworzyć im wspólne gospodarstwo domowe w oparciu o najlepszej jakości sprzęty, będące wsparciem w ich codziennych obowiązkach. Takim będą bez wątpienia żelazka parowe i systemy do prasowania Laurastar, które wprowadzą do mieszkania młodego małżeństwa odrobinę luksusu, na zawsze zmienią ich podejście do monotonnych zadań domowych i wprowadzą na nowy poziom pojęcie czystości.

Laurastar: najwyższą jakość mamy we krwi

Marka Laurastar to rodzinna firma ze Szwajcarii oraz producent sprzętu premium do prasowania, którego mottem stały się piękne ubrania i zaawansowana technologia. 35 lat doświadczenia na rynku oraz obecność w 40 krajach na całym świecie gwarantują słynną szwajcarską precyzję, najwyższą jakość oraz nowoczesny design, które docenią najbardziej wymagający użytkownicy.

praktyczny prezent dla Pary Młodej - Laurastar

Sprzęty Laurastar, na które składają się poręczne generatory pary oraz zaawansowane systemy do prasowania, są synonimem skutecznego, a jednocześnie niezwykle prostego prasowania. Stanowią również idealną ochronę przed  bakteriami oraz drobnoustrojami, bowiem skutecznie eliminują 99,999% bakterii i roztoczy oraz neutralizują nieprzyjemne zapachy, co potwierdza niedawno otrzymany przez markę niezależny certyfikat Państwowego Zakładu Higieny przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego.

Praktyczny prezent dla Pary Młodej? Tylko Laurastar!

Szwajcarska marka nieustannie rewolucjonizuje domowe prasowanie wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania ułatwiające proces wygładzania i dbania o tkaniny. Najlepsi inżynierowie wprowadzają do domowego użytku profesjonalne technologie, które zapewniają doskonałą ochronę ubrań oraz odzyskują ich perfekcyjny wygląd i pierwotny blask. Profesjonalna stopa żelazka 3D, pulsacyjna para oraz aktywna deska to funkcje, które zaskoczą sprawnością prasownia i wyjątkowymi efektami.

praktyczny prezent dla Pary Młodej - sprzęt do prasowania

Laurastar to synonim wysokiej technologii wykorzystywanej w zaciszu własnego domu. Marka w swoim portfolio posiada zaawansowane systemy do prasowania wyposażone w aktywną deskę z funkcją nadmuchu i zasysania, by chronić tkaniny i zapobiegać niechcianym zagnieceniom. Drugą „gwiazdą” Laurastar jest zgrabny generator pary zajmujący niewiele miejsca i cieszący oko nowoczesnym designem.

Ponieważ Laurastar podziela takie same wartości jak Wy – jej szwajcarscy inżynierowie pracują niestrudzenie, by zawsze przewidzieć trendy jutra. Wszystkie cechy produktów – ich kształty, kolory i ergonomia – są zaprojektowane w myśl ponadczasowego piękna i luksusowej prostoty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sezon ślubny tuż, tuż… Jak odświeżyć swą cenną kreację? Znacie chyba odpowiedź 🙂 #IdealnaPara

Post udostępniony przez Laurastar Polska (@laurastar_polska)

Jeżeli na Waszej liście jest praktyczny prezent dla Pary Młodej, który zachwyci nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką, sprawdźcie kolekcję szwajcarskiej marki na laurastar.pl. Innowacja godna współczesnych gadżeciarzy. Elegancja schlebiająca gustom nowoczesnych dam i dżentelmenów. Funkcjonalność doceniana przez największych pragmatyków. Z Laurastar sezon ślubny powitasz „pełną parą”!

fot. materiały prasowe Laurastar

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.