Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding czerwiec 2020
Organizacja i planowanie

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding czerwiec 2020

14 lipca 2020 —
#TopWedding czerwiec 2020

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Mateusz Nowicki

Od kilku dobrych lat specjalizuje się w fotografii  ślubnej i za każdym razem stara się stworzyć niepowtarzalny świat pełen Waszych emocji. Lubi eksperymentować, szukać nowych ujęć oraz przedstawiać cząstkę Was, tworząc pamiątkę na lata. Magią jest dla niego postrzeganie ludzie w zupełnie inny sposób. Ma zawsze głowę pełną pomysłów, ale jest również otwarty na nowe, najbardziej szalone realizacje.

Mateusz Nowicki

Fotograf Mateusz Nowicki

Fotograf ślubny Mateusz Nowicki

 

Restauracja Karczma Polska i Hotel Zasieki

Do dyspozycji gości oddany został kompleks składający się z restauracji z trzema salami, nowopowstałego hotelu, wyspy na wodzie oraz ogródka. Obiekt położony jest zaledwie 2 km od niemieckiej granicy oraz godzinę drogi od Berlina i specjalizuje się w organizacji wesel, uroczystości i imprez okolicznościowych. Przenikanie się rodzimej tradycji, zamiłowania do kuchni i staropolskiej gościnności z nowoczesnością zostało docenione przez samą Magdę Gessler.

Restauracja Karczma Polska i Hotel Zasieki

Hotel Zasieki

Restauracja Karczma Polska

 

Teatr Tancerzy Ognia Arta Foc

Pokazy ognia z pasją w wykonaniu doświadczonych profesjonalistów najwyższej klasy. Arta Foc to najbardziej rozpoznawalna grupa fireshow w Polsce, a sztuka tańca z ogniem to doskonały pomysł na niepowtarzalną atrakcję weselną. Płomienne występy z pasją bez wątpienia zapadną w pamięć. Zespół działa na terenie całego kraju.

Teatr Tancerzy Ognia Arta Foc

Arta Foc

Atrakcja weselna Teatr Tancerzy Ognia Arta Foc

 

Flamingo Flowers

Flamingo Flowers to miejsce, w którym pasja do piękna, niebanalna wyobraźnia i doświadczenie spotykają się by tworzyć dla par młodych absolutnie wyjątkowe dekoracje ślubne i weselne.

Flamingo Flowers

Dekoracje ślubne Flamingo Flowers

Dekoracje weselne Flamingo Flowers

 

DJ CoSmO

Jacek Wójcik już ponad 24 lata zajmuje się oprawą muzyczną wesel, bankietów, dyskotek oraz wszelkich imprez integracyjnych i okolicznościowych, prowadząc je jako DJ, wodzirej i prezenter w jednym. Jego specjalnością są wesela oraz bale – stara się przełamać stereotyp, że najlepsza na te okazje jest orkiestra. Swoje sukcesy zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu oraz kształtowaniu swoich umiejętności na kursach dla wodzirejów.

DJ CoSmO

DJ weselny DJ CoSmO

DJ prezenter wodzirej DJ CoSmO

 

Hummer

HUMMER H2 to pełnowymiarowy SUV produkowany przez amerykańską firmę AM General Corporation od 2002 roku. Po raz pierwszy Hummera H2 w odmianie wersji kombi zaprezentowano na samochodowych targach w Detroit w 2000 roku – teraz możecie go również podziwiać w Polsce, a nawet wynająć go jako środek transportu na własne ślub oraz wesele.

Hummer

Hummer na ślub

Hummer H2

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!