Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding lipiec 2020
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding lipiec 2020
Organizacja i planowanie

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding lipiec 2020

5 sierpnia 2020 —
#TopWedding lipiec 2020

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Lana Nguyen

Projektantka Lana Nguyen od niemal dekady roku ubiera kobiety w oryginalne kreacje najwyższej jakości. W swojej kolekcji ślubnej prezentuje nowoczesne suknie w romantycznym stylu, szyte wyłącznie na miarę w atelier w Warszawie. Z przyjemnością wykona również indywidualny projekt dla panny młodej, a także ubierze na wesele świadkowe, druhny i przyjaciółki, które szukają nietuzinkowej stylizacji.

Lana Nguyen

Suknie ślubne Lana Nguyen

Suknia ślubna Lana Nguyen

 

Felix de Vega – TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY

Hiszpan, który aktualnie mieszka w Polsce – Felix de Vega od siedmiu lat fotografuje (tylko wyjątkowe) śluby w Polsce i zagranicą. Pracuje z pasją i ofertuje parom młodym najwyższej jakości, spersonalizowane usługi, które stają się jego kluczem do sukcesu. W jego twórczej wizji partycypuje kamerzysta Paweł Dąbrowski (Analog Dreams) – wspólnie tworzą idealny ślubny tandem!

Fotograf Felix de Vega

Felix de Vega – TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY

Fotograf ślubny Felix de Vega

 

Heest Events

Firma zrodzona z pasji do muzyki i zabawy, Heest Events to zespół DJsko-konferansjerski , który z powodzeniem prowadzi zarówno kameralne przyjęcia weselne, jak i duże imprezy plenerowe. Zajmują się nagłośnieniem, oświetleniem i technikaliami (wraz z wszelkimi nowinkami technologicznymi!), ale przede wszystkim stworzą wydarzenie z klasą w akompaniamencie wyśmienitej muzyki.

DJ Heest Events

Heest Events

Wesele Heest Events

 

Kwiaciarnia Aster – Beata Gago

Floryści z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, którzy pragną być częścią Waszego pięknego dnia, ponieważ wierzą, że doskonale ozdobią tę okazję kwiaty. Z wielką radością pomogą Ci dobrać nie tylko konkretne rośliny, ale również wesprą przy wybraniu motywu przewodniego uroczystości i zaprojektują identyfikację wizualną przyjęcia. Kwiaciarnia Aster ukwieci Wasz dzień od A do Z!

Kwiaciarnia Aster

Kwiaciarnia Aster – Beata Gago

Dekoracje weselne Kwiaciarnia Aster – Beata Gago

 

Grupa akrobatyczna Everest

By uświetnić Wasze przyjęcie – grupa Everest wzbije się na wyżyny swoich akrobatycznych umiejętności, proponując kreatywną oprawę artystyczną i muzyczną. Profesjonaliści stworzą pokazy dopasowane do charakteru imprezy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu scenicznemu, są w stanie dostosować występy do wszelkich niestandardowych warunków.

Grupa Everest

Grupa akrobatyczna Everest

Atrakcja na wesele Grupa akrobatyczna Everest

 

Agencja Smerek – Wedding Planner

25-letnie doświadczenie mówi samo za siebie. Agencja wedding plannerska Smerek czerpie ze swojego bogatego portfolio, ale jednocześnie nie przestaje się rozwijać. Współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami i nieustające pokłady kreatywności dają gwarancję organizacji niezapomnianych ślubów i wesel.

Agencja Smerek

Agencja Smerek – Wedding Planner

Konsultantka weselna Agencja Smerek – Wedding Planner

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!