Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding sierpień 2020
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding sierpień 2020
Organizacja i planowanie

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding sierpień 2020

7 września 2020 —

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Shy Ribbons

Z doświadczenia dekoracji ślubów i wesel, narodziła się marka Shy Ribbons, która sprawia, że oprawa tego ważnego dnia będzie jeszcze piękniejsza. W ofercie znajdziecie zwiewne wstążki z jedwabiu idealne do bukietów i na stoły weselne, eleganckie świeczki i świeczniki, naturalne obrusy i serwetki oraz szykowne aksamitne pudełka na biżuterię. Detale, a odmienią każde przyjęcie!

 

Lemon Photo

Agnieszka to z wykształcenia fotograf-plastyk. Od 7 lat fotografuje śluby, a jej znakiem rozpoznawczym są ciepła kolorystyka. Artystka do współpracy zaprasza pary, którym zależy na ważnej pamiątce, ale również przyjemnej atmosferze i komfortowym samopoczuciu w trakcie zdjęć. Jej zawodowe motto to: When life gives you lemon, make photo!

 

Lovely Movies

To miłość sprawia, że chcą tworzyć, daje im siłę do działania i napędza w codziennym życiu. Z takim paliwem i pasją do filmu nie wyobrażają sobie zajmować się czymkolwiek innym niż filmem ślubnym. Z pasją i zaangażowaniem opowiedzą kadrami historię Waszej miłości. Ich gama pakietów jest bogata, ale w każdym z nich znajdziecie standard na najwyższym poziomie, który przełoży się na efekt końcowy Waszych marzeń.

 

Dom weselny Janówka

W miejscowości Janowice, w okolicach Bielsko-Białej położona jest Restauracja Janówka, w której pary młode mogą zorganizować większe wesela i mniejsze przyjęcia ślubne. W przytulnych wnętrzach znajdują się dwie przestronne i jedna kameralna sala, a także komfortowe pokoje noclegowe. Niepowtarzalnej atmosfery dopełnia widokowy taras, a nad najwyższą jakością usług czuwa doświadczona i sympatyczna obsługa.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!