Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding wrzesień 2020
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding wrzesień 2020
Organizacja i planowanie

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding wrzesień 2020

12 października 2020 — Redakcja Wedding.pl

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Justyna Kłonowska

Fotografuje emocje, które przedstawia w naturalny reportażowy sposób. Jej znakiem rozpoznawczym są nietuzinkowe detale i głębokie kolory.

 

MS MODA

MS Moda to suknie ślubne zaprojektowane według światowych trendów, z najlepszej jakości tkanin. Kreacje szyte na miarę z salonów MS Moda noszą panny młode na całym świecie. Dwa firmowe salony znajdują się w Polsce (w Kielcach) oraz w Stanach Zjednoczonych, ale kolekcje dostępne są również w butikach współpracujących.

 

Dworek w Gogolewie nad Wartą

Zabytkowy dwór z końca XVIII wieku to wyjątkowy przykład polskiej architektury klasycystycznej. Po wieloletnich perypetiach, w 2014 roku obiekt trafił w dobre ręce i nowi gospodarze przywrócili mu dawny wygląd zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz oraz zadbali o piękny ogród. Dzisiaj można tu odpocząć pośród natury oraz zorganizować iście sielankowe śluby i wesela.

 

Lucky Dress Atelier

W Lucy Dress Atelier zaprojektujesz własną suknię ślubną, z najlepszych i tych najbardziej niszowych materiałów, np. koronki Chantilly oraz nietuzinkowych detali, jak wykończeń z efektem 3D, koralikami, perełkami czy cekinami. W ofercie jest również dostępna autorska kolekcja, którą można modyfikować wedle uznania. W pracowni można zrealizować nawet zamówienia online.

 

Coś na Imprezę Fotobudka w przyczepie

Fotobudka w przyczepie zapewni odrobinę prywatności w trakcie sesji, a pełen uroku błękitny pojazd wpisze się niemal w każdy styl wesela. Pakiet obejmuje: ozdobioną fotoprzyczepę, nielimitowane wydruki, akcesoria do zdjęć, spersonalizowaną księgę gości, dodatki do wklejania i ozdabiania księgi, obsługę asystenta oraz pendrive ze zdjęciami wykonanymi podczas przyjęcia.

 

Torcik Cafe – pracownia cukiernicza

Torcik Cafe to rodzinna pracownia cukiernicza, w której z pasją wykonuje się wypieki z naturalnych, najwyższej jakości składników. Prawdziwe masło, jaja z wolnego wybiegu czy aksamitna belgijska czekolada to niezawodny sekret na najlepsze słodkości. Mistrzowie cukiernictwa specjalizują się tutaj w tworzeniu tortów weselnych, ale miejsce słynie również ze słodkich stołów i upominków dla gości.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!