Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding grudzień 2019
Organizacja i planowanie

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding grudzień 2019

17 stycznia 2020 —
#TopWedding grudzień 2019

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Krupa Photography

Sposobem na życie i prawdziwą pasją Grzegorza Krupy stała się fotografia ślubna. Artysta poprzez kadry uwielbia opowiadać historie miłosne i pokazywać uczucia zakochanych. Jego domeną jest naturalny reportaż ślubny, który może powstać dzięki jego dyskrecji i zachęcaniu par do zapomnienia, tak by uchwycić cenne chwile, uwiecznić emocje we wszystkich odcieniach i wydobyć jak najwięcej szczerości. Każdy kadr mówi sam za siebie, sprawdźcie!

Krupa Photography

Fotograf ślubny Krupa Photography

Sesja ślubna Krupa Photography

 

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Samo serce warszawskiej Starówki, 5-gwiazdkowy hotel i restauracja z rekomendacją Michelin – to brzmi jak luksusowe wesele! Jeżeli chcecie takie zorganizować, rezerwujcie termin w Hotel Mamaison Le Regina Warsaw. Pokochacie to miejsce za eleganckie apartamenty, kameralną strefę SPA, ukwiecone patio, nowoczesną restaurację oraz wykwintne sale bankietowe na 100 osób. Wyróżnienie dla „100 Najbardziej Luksusowych Hoteli na Świecie” zobowiązuje!

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Sala weselna Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw wesele

 

Greg Moment Photography

Niemal tysiąc sesji i reportaży w 35 krajach. Liczne wyróżnienia, nagrody i publikacje w Polsce i zagranicą. Autorskie warsztaty i w końcu własna książka „Biblia fotografa ślubnego”, która wyprzedała się na pniu. Tytuły: „Ślubny Fotograf Roku” i „Najpiękniejszy Polski Ślub” to tylko niektóre wyróżnienia artysty. Jeżeli szukacie mistrza warsztatu i ambasadora ślubnej fotografii, poznajcie bogate portfolio Grzegorza „Moment” Płaczka!

Greg Moment Photography

Fotograf ślubny Greg Moment Photography

Sesja ślubna Greg Moment Photography

 

MOKOTO

Oaza spokoju niemal w centrum Warszawy? Tak! To MOKOTO w zielonym Forcie Mokotów. Tą wyjątkową przestrzeń tworzą trzy nowoczesne sale, oranżeria oraz piękny ogród, w których para młoda zorganizuje ślub i wesele wyprzedzające trendy. O kubki smakowe gości zadba sam Chef Laurent de Breameker, który został wyróżniony przez prestiżowy przewodnik Gault&Millau. Nowe miejsce w stolicy, które ma szansę podbić serca zakochanych!

MOKOTO

Sala weselna MOKOTO

MOKOTO wesele

 

Foto Essence

Izabela Gryz, absolwentka studiów fotograficznych w Griffith College w Dublinie w Irlandii, to utytułowana fotografka, która ma na swoim koncie branżowe nagrody oraz wystawy w Polsce i zagranicą. Cały ciepły sezon fotografuje śluby. Pracuje głównie w południowej Polsce, ale na swoim koncie ma również projekty w Hiszpanii czy Irlandii. Jej zdjęcia porywają!

Foto Essence

Fotograf ślubny Foto Essence

Sesje ślubne Foto Essence

 

Marcin Łysak

Fotografia to całe życie Marcina Łysaka, którego konikiem są śluby. To właśnie te wydarzenia lubi najbardziej fotografować ze względu na tak szczególne uczucia, jak miłość i szczęście. Twierdzi, że uwiecznianie najważniejszych dni w życiu to przyjemność, ale i odpowiedzialność. Jego sukces tkwi w profesjonalizmie, niezawodności i zgłębianiu tematu oraz skupianiu się na drobnostkach, które dodają rzeczywistości magii. Wystarczy spojrzeć na portfolio!

Marcin Łysak

Fotograf ślubny Marcin Łysak

Fotograf Marcin Łysak

 

Hotel Cyprus

Hotel Cyprus to unikatowe miejsce na ślubnej mapie Polski. Nie tylko za sprawą swojej śródziemnomorskiej architektury, ale również grona profesjonalistów, którzy kreują wyjątkowe wydarzenia. To oni wspierają pary młode na każdym etapie przygotowań – od wyboru motywu przewodniego, przez kompozycję menu, po konstrukcję scenariusza. Jeżeli szukacie miejsca, w którym kompleksowo zaplanujecie ślub i wesele, zawitajcie do Książenic pod Warszawą!

Hotel Cyprus

Sala weselna Hotel Cyprus

Hotel Cyprus wesele

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!