Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery grudzień 2019 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery grudzień 2019 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

17 stycznia 2020 —
#WeddingPremiery grudzień 2019

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Iwona Podwalna

Fotografka, która pragnie kadrami opowiedzieć Waszą historię w sposób, który wzrusza. Wkłada w swoją pracę serce, aby dostarczyć nie tylko zdjęcia, ale i cudowne wspomnienia.

 

Detale na Bale

Kompleksowa aranżacja ważnych uroczystości z dbałością o najmniejsze detale. Efektowne dodatki i kompozycje kwiatowe, które czynią ślub i wesele jeszcze bardziej wyjątkowymi.

 

Atelier Patricia Szlażko

Projektantka tworząca kobiece i unikatowe kolekcje wykonane z najwyższej jakości tkanin naturalnych, które łączą oryginalność i minimalizm.

 

House Of Arts

Zespół foto i video, którego domeną są nietuzinkowe kadry. Nie czekają na tę jedyną chwilę – to ona czeka na nich.

 

Dzikie Ziele

Pracownia i warsztat tworzone przez małżeństwo, które wykonuje roślinno-kwiatowe scenografie, ślubne dekoracje i instalacje oraz florystykę okolicznościową.

 

Kamila Suliga Fotografia

Wrażliwa na piękne detale dusza, która zaprasza do świata wyjątkowych emocji. Fotografka czekająca na kolejną niesamowitą historię do opowiedzenia.

 

AquaWiecha – Wodna Hodowla Roślin

Trendsetterska firma poszerza horyzonty o innowacyjny pomysł hodowli roślin w wodzie. Umieszczona w szklanych pojemnikach flora to idealny pomysł na oryginalne dekoracje weselne.

 

Visage by Sandra Krupa

Makijażystka, która dobierze komfortowy makijaż dla panny młodej i jej bliskich. Zajmuje się beauty coachingiem, który polega na doradztwu w kwestii pielęgnacji skóry oraz stylizacji.

 

Jetmax

Artyści, dla których film to życiowa pasja. Ich realizacje to historie z duszą, które są skupione na emocjach.

 

RB Wedding Planner

Firma zajmująca się kompleksową organizacją ślubów i wesel w przyjaznej atmosferze i z największą starannością o detale.

 

Kraków Balloon Team

Firma, która spełnia marzenia na wysokościach. Doskonały pomysł na zaręczyny, ceremonię ślubną, sesję czy prezent ślubny.

 

Anna Decor

Studio Anna Decor specjalizuje się w usługach dekoratorskich, które cechuje najwyższa jakość, ponadczasowa elegancja i personalizacja.

 

Rafał Sierchuła

Pełen pasji fotograf, który uwielbia zakochane bez pamięci pary. Jego pracę wyróżnia profesjonalizm, szybkość i miła atmosfera.

 

Odlotowa Fotobudka

Gwarancja udanej imprezy – fotobudka, która pozwala bez ograniczeń utrwalać ulotne chwile i z uśmiechem spędzać czas podczas każdej szczególnej okazji.

 

Studio KJ

Wideofilmowanie nastawione na najwyższą jakość obrazu, dźwięku oraz technik rejestracji i montażu. Zespół, dla którego najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!