#WeddingPremiery kwiecień 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery kwiecień 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery kwiecień 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

7 maja 2020 — Redakcja Wedding.pl
#WeddingPremiery kwecień 2020

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Moodies

Jeżeli szukacie fotografa i kamerzysty, poznajcie portfolio rodzinnego zespołu, który łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę ze świeżym spojrzeniem i innowacją.

Moodies

 

Makijaż Jolanta Boska

Doświadczona makijażystka, która dba o to, aby make-up każdej Panny Młode był do niej dopasowany, piękny i trwały.

Makijaż Jolanta Boska

 

Szedar Band

Zespół złożony z sześciu doświadczonych profesjonalistów z wykształceniem muzycznym, którzy grają na żywo bogaty repertuar i z pasją prowadzą każde przyjęcie.

Szedar Band

 

Marlena Kuderawiec Hair

Stylizacja włosów oparta na wielkiej pasji i wieloletnim doświadczeniu, ale również dobierana indywidualnie do kształtu twarzy, stylizacji, upodobań każdej kobiety i charakteru przyjęcia.

Marlena Kuderawiec Hair

 

Kasia Kupiec Fotografia

Specjalizuje się w fotografii portretowej i reportażowej oraz uwielbia pary młode o nietuzinkowym podejściu. Zawsze stara się, aby efekt końcowy oddawał charakter każdej pary.

Kasia Kupiec Fotografia

 

Balove

Salon, który oferuje wyłącznie produkty polskie na zamówienie i specjalizuje się w fachowym doradztwie i indywidualnej stylizacji stroju na specjalne okazje.

Balove

 

Dawid Jacewski Fotografia

Nie naśladuje trendów, tylko je tworzy. Zawodowo zajmuje się wyłącznie fotografią, a poza ślubami, w kręgu zainteresowań jego obiektywu są również reklama i teatr.

Dawid Jacewski Fotografia

 

TablicoweLove

Kreatywne tablice rejestracyjne do ślubnego auta z tłoczonymi literami. Wiele wzorów oraz indywidualne projekty, sprawią, że każdy element wesela będzie niepowtarzalny i dopięty na ostatni guzik.

TablicoweLove

 

Błyskotliwy

Naturalne zdjęcia, profesjonalizm i najwyższa jakość to tylko część walorów, jakie wyróżniają bogate portfolio fotografa Jacka Jagielskiego.

Błyskotliwy

 

Never Ender Story – Małgorzata Ender

Wychwytuje emocje i ulotne chwile, aby pokazać to, co najważniejsze. Chętnie pozna Was wcześniej na sesji narzeczeńskiej lub panieńskiej, a także wyjedzie w plener, nawet zagranicę!

Never Ender Story - Małgorzata Ender

 

Kreacja Żannet Atelier

Projektantka i założycielka marki, Żanna Moryson tworzy z miłości dla kobiet. Już przez 27 lat kreuje suknie ślubne i wieczorowe, które znalazły uznanie wśród klientek z różnych zakątków świata.

Kreacja Żannet Atelier

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!