#WeddingPremiery lipiec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery lipiec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery lipiec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

5 sierpnia 2020 —
#WeddingPremiery lipiec 2020

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Pan Balon

Firma zajmuje się oprawą przyjęć w balonowe dekoracje – od ścianek, przez personalizowane napisy, po kompleksowe dekoracje sal i domów, ale dostaniecie u nich również inne ozdoby idealne na ślub i wesele.

Pan Balon

 

The ones by Robert Kochanek Szkoła tańca i eventy

Agencja Taneczna The ones, założona przez znanego z programu „Taniec z Gwiazdami” tancerza i choreografa – Roberta Kochanka to szkoła tańca, w której nie tylko nauczycie się pierwszego tańca do wybranego stylu, ale też stworzycie specjalne show dla Waszych partnerów i gości.

The ones by Robert Kochanek Szkoła tańca i eventy

 

Zespół Muzyczny ASTER

Zgrana paczka, wieloletnie doświadczenie i różnorodny repertuar sprawia, że ASTER porwie do zabawy każdego gościa. W składzie: instrumentaliści (gitara elektryczna i basowa, klawisze, dwa akordeony oraz perkusja), wokalista i znana wokalistka Agnieszka Sztabnik-Baran.

Zespół Muzyczny ASTER

 

Oprawa muzyczna ślubu – Agnieszka Sztabnik-Baran

Ceniona wokalistka Agnieszka Sztabnik-Baran zapewni niepowtarzalną atmosferę Waszej ceremonii i wykona specjalny występ podczas przyjęcia. Istnieje również możliwość akompaniamentu skrzypiec lub tria smyczkowego.

Oprawa muzyczna ślubu - Agnieszka Sztabnik-Baran

 

Alan Tańczy

Alan Banach tańczy od podstawówki, regularnie bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego, a od dwóch lat prowadzi indywidualne lekcje pierwszego tańca oraz tańca użytkowego dla par młodych. Artysta proponuje też pokazy taneczne na przyjęciach weselnych.

Alan Tańczy

 

Dj Band

Znają receptę na dobrą zabawę i z przyjemnością zorganizują ją dla Was! Dj Band to doświadczony zespół, który przygotuje spersonalizowaną oprawę muzyczną i poprowadzi przyjęcie na najwyższym poziomie.

Dj Band

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!