Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / #WeddingPremiery marzec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Ślub i wesele

#WeddingPremiery marzec 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

9 kwietnia 2020 —
#WeddingPremiery marzec 2020

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Marcin Klaczkowski Fotografia

Praca Marcina Klaczkowskiego jako fotografa opiera się na dwóch filarach: autentyczności i zaufaniu. Jego zdjęcia mają naturalny charakter reporterski, a współpraca opiera się na wzajemnym zrozumieniu.

Marcin Klaczkowski Fotografia

 

Just in Love Weddings & Events

Organizowanie ślubów to ich miłość i pasja. Pragną, żeby Wasz ślub był niepowtarzalny, dlatego pomogą spełnić Wasze wszystkie marzenia.

Just in Love Weddings & Events

 

Piotr Tomaszewski

Mimo doświadczenia w różnych dziedzinach fotografii, najlepiej czuje się w fotografii ślubnej. Wasze zdjęcia oddaje na drewnianym pendrive`ie i w formie rustykalnej fotoksiążki oraz przygotowuje upominki dla rodziców.

Fotograf Piotr Tomaszewski

 

Modeep Weddings

Modeep Weddings to nowoczesne teledyski ślubne oraz filmy realizowane w autorskim stylu inspirowanym barwnymi musicalami z wielkiego ekranu, które wybierają pary szukające jakości i artyzmu.

Filmy ślubne Modeep Weddings

 

Scenika Pro Event – DJ Karol Michalewicz

Ich znakiem rozpoznawczym jest fakt, że są „nie do podrobienia”. Łączą pasję, kreatywność i technologię, żeby wychodzić poza schematy i stworzyć niepowtarzalne wesele marzeń.

Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

 

Fotograf Krzysztof Barszcz

Zdjęcia Krzysztofa Barszcza są intymne i pełne głębokich barw, które wprowadzają w niepowtarzalny klimat.  Fotograf pracuje głównie w województwie łódzkim, ale dla Was chętnie wybierze się dalej.

Fotograf Krzysztof Barszcz

 

Fotograf ślubny Tomasz Rybczyński

Według Tomasza Rybczyńskiego, fotografia ślubna to coś więcej niż zawód – to emocje, spontaniczność i naturalność. I takie właśnie będą Wasze zdjęcia w jego obiektywie – pełne prawdziwych uczuć.

Fotograf ślubny Tomasz Rybczyński

 

DJ Gentleman

Od 2013 roku zajmuje się oprawą muzyczną dopasowaną do oczekiwań par młodych. Dba o wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę gości od pierwszego tańca do białego rana.

DJ Gentleman

 

Dominika Szmidt Wedding Planner

Wedding plannerka Dominika Szmidt zajmuje się częściową lub kompleksową organizacją ślubów i wesel, robiąc przy tym wszystko, abyście mogli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Dominika Szmidt Wedding Planner

 

FOTOGORG Gabriel Górecki

Fotografia to, jego zdaniem, połączenie ludzi i światła. Gabriel Górecki podąża za niespodziewanym i pokazuje świat pełen emocji, aby utrwalić Wasze najpiękniejsze wspomnienia.

FOTOGORG Gabriel Górecki

 

DJ SLAVO

Przepis na sukces SLAVA to 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez weselnych , okolicznościowych i firmowych, dopasowanie się do oczekiwań klientów oraz wysokiej klasy sprzęt i oświetlenie.

DJ SLAVO

 

EFBE MUSIC

Filip Bednarczyk od lat kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem prowadzi wesela. Jego bogaty repertuar muzyczny i żywiołowe prowadzenie każdego przyjęcia to gwarancja udanej zabawy.

EFBE MUSIC

 

Dj Jarro

Imponujące, ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez, repertuar złożony z samych hitów oraz najlepsza jakość dźwięku i świateł. DJ Jarro zapewni Wam i Waszym gościom niezapomnianą zabawę!

Dj Jarro

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.