Weddify – pierwsze targi ślubne online w Polsce
Wedding.pl / Lovestory / Wydarzenia ślubne / Targi ślubne / Weddify – pierwsze targi ślubne online w Polsce
Targi ślubne

Weddify – pierwsze targi ślubne online w Polsce

14 października 2020 —
weddify targi

Targi ślubne dostępne bez wychodzenia z domu? Łatwo, tanio i co najważniejsze, bezpiecznie. Wrocławski startup WeddifyExpo to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje parom młodym dostęp do lokalnych przedsiębiorców z branży ślubnej. Sprawdźcie, kiedy jest kolejna edycja w Waszej okolicy i razem z nami pojawcie się na pierwszych e-targach w Polsce!

Weddify Expo to jednodniowe wydarzenie online, łączące wystawców branży ślubnej z przyszłymi parami młodymi, poszukującymi ciekawych pomysłów na organizację ślubu oraz usługodawców na swoje wesele. Podczas e-targów Weddify pojawią się prezentacje wystawców na tematycznych scenach, spotkania na zaproszenie, panele dyskusyjne, strefa expo czy networking 1:1.

Wedding.pl jest wyłączonym partnerem medialnym wydarzenia.

 

Najbliższe targi i daty:

Kraków + Katowice – 18.10.2020

Warszawa + Łódź – 8.11.2020

Poznań + Wrocław – 29.11.2020

Trójmiasto + Pomorze – 6.12.2020

Kup bilet na targi w swojej okolicy >>>

 

Aby przybliżyć Wam koncepcję Weddify, zadaliśmy im twórcom kilka pytań:

Skąd wziął się pomysł na Weddify?

Potrzeba stworzenia targów ślubnych online zrodziła się w pandemii. Sam pomysł został zaczerpnięty z zagranicznych rynków nowych technologii. Ponieważ obecnie wiele wydarzeń jest przekładanych lub też zupełnie odwołanych, targi szukały nowej formuły na skojarzenie wystawców z klientami. WeddifyExpo wpisuje się w ten trend otwierając branżę ślubną na nowe możliwości prezentacji. Poza tym, warto zauważyć, że pandemia przyspieszyła i tak postępujący już trend na pracę zdalną i coraz większy udział nowych technologii w naszym życiu codziennym.

Czym właśnie są targi ślubne online?

To jednodniowe wydarzenie skupiające wystawców i pary młode – niezależnie od tego gdzie akurat przebywamy.

Dla kogo są dedykowane targi ślubne online Weddify?

W naszym wydarzeniu można wziąć udział z dowolnego miejsca na ziemi. Targi organizujemy z podziałem na regiony i lokalne firmy, co ułatwi parom młodym szybszy wybór odpowiednich usługodawców. To świetne rozwiązanie dla par mieszkających za granicą, ale planujących swój ślub w Polsce.

To też idealne rozwiązanie na czas pandemii – wszystkie pary młode, które teraz planują swoje wesele, nie muszą rezygnować z przygotowań, ponieważ w komfortowy i bezpieczny sposób mogą wziąć udział w targach online, bez wychodzenia z domu. Można też zabrać cała rodzinę i przeglądać oferty będąc w jednym pomieszczeniu lub w zupełnie innych miejscach.

Jakie są najważniejsze zalety targów Weddify?

Przede wszystkim to targi, które się odbędą, a więc zarówno pary młode, jak i wystawcy nie muszą się obawiać odwołania w ostatniej chwili wydarzenia z przyczyn epidemicznych czy innych. To jednocześnie duże i kameralne wydarzenie, bez zgiełku i tłumów, które przerażają wiele osób. U nas w domowym zaciszu można szukać inspiracji i e-spotykać się z wybranymi wystawcami. I oczywiście możemy ze sobą „zabrać” rodziców czy dziadków, o których bezpieczeństwo nie musimy się martwić i za których nie trzeba dodatkowo płacić biletu.

Jakie możliwości daje parom młodym Weddify?

Stworzyliśmy bogatą strefę expo, w której można zapoznać się z się z ofertą wystawców i porozmawiać z nimi na żywo. E-spotkania odbywają się w prywatnych pokojach, dzięki czemu nikt nie będzie zakłócał nam rozmowy, co często dzieje się na tradycyjnych targach.

Naszą mocna stroną są także panele eksperckie. Jednym z najciekawszych będzie dyskusja specjalna „Świeckie nauki przedmałżeńskie” z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim, autorem wielu popularnych publikacji. Edukacja w zakresie budowania związku jest czymś, co chcielibyśmy promować wśród młodych ludzi, szczególnie w obecnych czasach, w których coraz trudniej o szczere, głębokie relacje. Ponieważ ślub i wesele to nie tylko piękna suknia, kwiaty i wspaniałe wspomnienia. To również początek wspólnej, pięknej, ale często i trudnej drogi. Tego typu elementu zawsze brakowało nam w tradycyjnych targach.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na www.weddify.pl.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!