Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Dieta ślubna / 3 kroki na drodze do nieskazitelnego piękna
Dieta ślubna

3 kroki na drodze do nieskazitelnego piękna

16 czerwca 2020 —
Solgar

Perfekcyjna sylwetka, doskonała cera oraz piękne włosy i paznokcie… Marzenia każdej kobiety. Nieosiągalne? Nic bardziej mylnego! Jak zadbać o swoje piękno, aby cieszyć się nieskazitelną urodą w dniu ślubu, ale i długo po nim? Sprawdź 3 sposoby, które pomogą Ci osiągnąć cel!

„Prezentowane produkty są suplementami diety. Zawierają składniki, które wspomagają funkcje organizmu poprzez uzupełnienie normalnej diety. Nie mają właściwości leczniczych. Producentem jest Solgar Polska Sp. z o. o. ul. Skoroszewska 12, 02-495 Warszawa. Przed skorzystaniem z suplementów diety, przeczytaj ich etykiety lub skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.”

 

Kompleks Termogeniczny – sojusznik Twojej sylwetki

Zdrowo się odżywiasz i regularnie ćwiczysz, ale szukasz dodatkowego wsparcia na drodze do perfekcyjnej figury? Twoje przedślubne przygotowania idealnie uzupełni Kompleks Termogeniczny. Jego składniki przyspieszą metabolizm tłuszczów, wpłyną na regulację poziomu glukozy we krwi i wzmocnią prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Uzupełnij swoją dietę o suplement do zadań specjalnych!

Kompleks Termogeniczny to produkt, który zawiera synergistyczną mieszankę składników roślinnych i odżywczych o udokumentowanych właściwościach termogenicznych i biorących udział w metabolizmie tłuszczów.

Zawarta w suplemencie cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Dodatek zielonej herbaty wspiera metabolizm tłuszczów oraz pomaga przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Preparat uzupełniono o Svetol (400 mg/d) – ekstrakt z zielonej kawy. Wedle badań, wpłynął on (po suplementacji przez 60 dni) na zmniejszenie masy ciała średnio o 5,7% (średnia redukcja o 5 kg w grupie przyjmującej Svetol – 30 osób), w porównaniu do 2,9 % w grupie placebo (średnia redukcja o 2,5 kg w grupie placebo – 20 osób) i w konsekwencji na zmniejszenie wskaźnika masy ciała BMI*.

*Wiek uczestników 19-75 lat, BMI powyżej 25 – nadwaga. Badanie nie wskazało konkretnego BMI każdego z uczestników. Nie kontrolowano trybu życia uczestników ani jakości czy kaloryczności posiłków. Obie grupy miały natomiast zaakceptować stosowanie diety niskokalorycznej.
(Dellalibera O. i wsp. Svetol®, green coffee extract, induces weight loss and increases the lean to fat mass ratio in volunteers with overweight problem. Phytothérapie. 2006; 4,194.)

Produkt przeznaczony jest do stosowania równolegle z programem kontroli masy ciała opartym na właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Suplement diety Kompleks Termogeniczny Solgar

Suplement diety Kompleks Termogeniczny Solgar

 

Duet idealny dla pięknej skóry: kwas hialuronowy i kolagen

Przygotowujesz swoją skórę na ten wyjątkowy dzień? Zaplanuj rytuały pielęgnacyjne, ale nie zapomnij również o kluczowym działaniu od wewnątrz. Wypróbuj kompleks z kwasem hialuronowym, kolagenem BioCelli i witaminą C – Twoja cera podziękuje Ci za to w dniu ślubu (i  długo po nim)!

Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks to produkt cechujący się synergią działania wielu składników pozytywnie wpływających na urodę. BioCellCollagen® to opatentowany, cząsteczkowo zoptymalizowany kompleks zawierający naturalnie występującą macierz kwasu hialuronowego (10%), depolimeryzowany siarczan chondroityny (20%) i kolagen typu II (70%), który wpływa na poprawę mikrokrążenia (mierzone wzrostem poziomu hemoglobiny w skórze właściwej), zmniejszenie zmarszczek i suchości skóry oraz nieznacznie na zwiększenie zawartości kolagenu w skórze właściwej.* W produkcie znalazła się także witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry, zębów. Celem naukowców pracujących w laboratoriach Solgar było więc nie tylko dostarczenie budulca, ale i składnika, który bierze udział w jego produkcji.

*Szwartz S.R., Park J. Ingestion of BioCellCollagen(®)

Suplement diety Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks Solgar

Suplement diety Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks Solgar

 

3w1 dla włosów, skóry i paznokci

Wymarzona suknia to nie wszystko. Aby w dniu ślubu zaprezentować się perfekcyjnie, należy zadbać również o piękno skóry, włosów i paznokci. Oto jedna zaawansowana formuła odżywcza, która zadba o wszystkie trzy elementy Twojej urody!

Włosy, Skóra, Paznokcie to suplement diety dostarczający organizmowi składniki, które następnie wykorzysta do budowy kolagenu i keratyny (w skład keratyny – białka wchodzą aminokwasy m.in. prolina i lizyna, które są obecne w produkcie*), fundamentalnych składników włosów, skóry i paznokci.
* Żródło: Staroń P. i wsp. Keratyna – źródła, właściwości, zastosowanie. CHEMIK. 2011;65,10:1019-1026.

Formuła zawiera:

 • miedź (w postaci łatwo przyswajalnego diglycynianu), która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry,
 • organiczną sól cynku (cytrynian) zapewniającą dobrą wchłanialność i pomagającą utrzymać zdrowe włosy, skórę oraz paznokcie,
 • naturalną witaminę C, która jest ważna dla pięknej i elastycznej skóry, gdyż pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu,
 • syntetyczną postać siarki MSM,
 • będącą bazą dla budowy kolagenu* i keratyny*,
  * Żródło: Kotch F.W., Raines R.T. Self-assembly of synthetic collage triple helices. Proc NatlAcadSci U S A. 2006 Feb 28; 103(9): 3028–3033.
  *Źródło: Staroń P. i wsp. Keratyna – źródła, właściwości, zastosowanie. CHEMIK. 2011;65,10:1019-1026.
 • oceaniczne algi, w naturze zawierające krzem*.
  *Źródło: Aslam M.N. i wsp. A Mineral-RichExtract from the Red Marine AlgaeLithothamnioncalcareumPreservesBoneStructure and Function in Female Mice on a Western-Style Diet. CalcifTissueInt. 2010;86:313–324.

Suplement diety Włosy, Skóra, Paznokcie Solgar

Suplement diety Włosy, Skóra, Paznokcie Solgar

 

Zdjęcie główne: Shutterstock; Zdjęcia produktów: materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!