Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Psychologia / 3 najczęstsze wątpliwości przed ślubem. Rozważ zanim powiesz „tak”
Psychologia

3 najczęstsze wątpliwości przed ślubem. Rozważ zanim powiesz „tak”

2 sierpnia 2019 —
wątpliwości przed ślubem - zdjęcie 1

Niedługo po zaręczynach Narzeczeni zaczynają zajmować się przygotowaniami do ślubu i wesela. Czeka Was kilka miesięcy ciężkiej pracy. Będziecie musieli podjąć wiele decyzji i czasami niełatwych wyborów. Wszystko po to, aby ten magiczny dzień był naprawdę jak z bajki. Kiedy już w końcu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a ślub zbliża się wielkimi krokami, mogą zacząć pojawiać się pewne obawy i wątpliwości, to kwestia Waszej psychiki. Jakie są najczęstsze wątpliwości przed ślubem i czy są one powodem do niepokoju?

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Najczęstsze wątpliwości przed ślubem

Dla Młodej Pary dzień ślubu jest przełomowym momentem w życiu. Wstąpienie w związek małżeński to poważna decyzja. Dwie osoby, które spotkały się zupełnym przypadkiem, decydują się na założenie rodziny i spędzenie ze sobą reszty życia. Czasami jednak w głowie Narzeczonego lub Narzeczonej pojawiają się pewne wątpliwości, czy są one powodem do niepokoju? Wszystko zależy od tego co nurtuje przyszłych małżonków.

Zobacz: Jak nie zmienić się w Bridezillę?

Najczęstsze wątpliwości przed ślubem zdjęcie 1

Czy to dobra decyzja?

Jeżeli zaczynacie się zastanawiać, czy wstąpienie w związek małżeński jest dobrą decyzją, powinna zapalić Wam się w głowie czerwona lampka. Przecież od dawna marzyliście, by być ze sobą do końca życia! Kochacie się i małżeństwo będzie przypieczętowaniem tego gorącego uczucia. Odgońcie od siebie złe myśli i cieszcie się chwilami, które spędzacie razem.

Sytuacja finansowa

Mężczyzna, który przecież już niedługo zostanie głową domu, zaczyna zastanawiać się, czy będzie w stanie utrzymać żonę i dzieci, które przecież kiedyś pojawią się na świecie. Panowie, na pewno dacie radę! Głowa do góry! Możecie zawsze  porozmawiać o niepokoju i sytuacji materialnej z przyszłą żoną. Pieniądze nie powinny stanąć na drodze do szczęścia!

Najczęstsze wątpliwości przed ślubem zdjęcie 5

Popadniemy w rutynę?

Do tej pory żyliście jak wolny ptak. Robiliście to na co mieliście ochotę, imprezowaliście do późnych godzin wieczornych, nie martwiliście się o przyszłość. Jeśli zastanawiacie się, czy małżeństwo nie sprawi, że popadniecie w rutynę – nie martwcie się! Z żoną lub mężem także można miło spędzić czas. A przecież kiedyś trzeba się ustatkować.

Zobacz także: Stres przed ślubem - jak sobie radzić?

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!