Ślubne piękno na Twoich warunkach
Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Zabiegi upiększające / Ślubne piękno na Twoich warunkach
Zabiegi upiększające

Ślubne piękno na Twoich warunkach

1 września 2020 — Ewelina Dac

Branża ślubna – choć oferuje coraz więcej – w przypadku usług beauty wciąż koncentruje się na salonach stacjonarnych. Dojeżdżają zazwyczaj tylko makijażystki, rzadziej fryzjerki. A przecież dla przyszłej panny młodej czas i komfort są bardzo ważne. W Wellme dobrze o tym wiedzą i przychodzą z nowatorską ofertą ślubną na zabiegi upiększające i stylizację. Na Twoich zasadach. 

Co wyróżnia koncepcję Wellme Beauty on demand?

Z pewnością niejednokrotnie korzystałaś z usług kosmetyczki, fryzjerki lub makijażystki. A co, gdyby synergicznie połączyć ze sobą wszystkie te usługi i „dostarczyć je” do Twojego domu, bez straty dla jakości, a z korzyścią dla Ciebie?

Właśnie na tym polega Beauty on demand – koncepcja, na której oparto markę Wellme. To trend, który ma swoje początki w USA. Odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet, które ponad wszystko cenią oszczędność czasu.

Myśląc o strategii marki Wellme, od początku ważne było dla twórców to, by zaspokajać potrzeby przyszłych panien młodych. Dlatego dziś Wellme z radością ogłasza, że te założenia wciela w życie, tworząc kompleksową ofertę na ten najważniejszy dzień w życiu.

Usługa Beauty on demand na ślub – na czym to polega?

Wystarczy jeden telefon lub kliknięcie w terminarz na stronie internetowej, by zamówić do siebie wizażystkę, kosmetologa, a nawet masażystę. Pomyśl, że to wszystko mogłabyś otrzymać w ramach ślubnego pakietu, który przygotowano specjalnie dla Ciebie.

Specjalista przyjedzie pod wskazany adres z niezbędnym sprzętem i zadba o Ciebie w sposób profesjonalny i bezpieczny. A Ty po prostu oddasz się relaksującym zabiegom w domowym zaciszu. Oczywiście do tego rytuału możesz też włączyć bliskie Ci osoby. Przyjemna wizja, prawda?

Oferta ślubna specjalnie dla Ciebie

Interesuje Cię tylko Twoja stylizacja? Chciałabyś, by usługa była rozszerzona także na pana młodego? A może życzysz sobie, by także Twoja mama, teściowa lub świadkowa skorzystały z pakietu z makijażem, fryzurą oraz manicure i pedicure?

Wellme jest otwarte na różne konfiguracje, uważnie wsłuchując się w potrzeby panien młodych. Sama dobierz dla siebie najlepszy pakiet w zakładce ofertowej platformy.

Skorzystaj z usług beauty także podczas przygotowań

To oczywiste, że dzień ślubu wymaga specjalnej oprawy i dotyczy to również sfery beauty. Ale Wellme nie ogranicza się wyłącznie do tej najważniejszej dla Ciebie daty.

Specjaliści platformy proponują także szereg zabiegów upiększających na kilka dni, tygodni lub miesięcy przed weselem. To na przykład kuracje złuszczające lub nawilżające, opalanie natryskowe, masaż itd.

Wszystko to oczywiście w zgodzie z ideą Beauty on demand – na Twoich warunkach, w czasie i miejscu, który Tobie odpowiada. To bardzo ważne, by podczas stresujących przygotowań do ślubu znaleźć czas tylko dla siebie.

Co zyskujesz z pakietem ślubnym Wellme?

To, co wyróżnia platformy Beauty on demand, takie jak Wellme, to dostarczenie klientkom znanych usług w nowej, komfortowej odsłonie. Bez problematycznych rezerwacji i długiego czasu oczekiwania, tracenia czasu na dojazdy do salonu i czekania w poczekalniach.

Piękna oprawa, dobre samopoczucie, zero stresu, oszczędność czasu profesjonalna obsługa  – tak można streścić najważniejsze korzyści, jakie będziesz czerpać z mobilnych pakietów ślubnych. Oczywiście tych zalet jest znacznie więcej, ale o tym  warto przekonać się – dosłownie – na własnej skórze.

Zachęcamy wszystkie przyszłe panny młode do skontaktowania się z Wellme i sprawdzenia przygotowanej oferty ślubnej. Wellme z ogromną przyjemnością będziemy towarzyszyć Wam podczas tej ekscytującej podróży do najszczęśliwszego dnia w życiu.

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.