Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding grudzień 2020
Wedding.pl / Lovestory / Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding grudzień 2020

Najlepsze firmy ślubne w Polsce: #TopWedding grudzień 2020

Redakcja Wedding.pl

Interesują Was najlepsi w branży? Oto oni! Specjalnie dla Was podsumowujemy ostatni miesiąc i selekcjonujemy liderów na rynku ślubnym, których doświadczenie i pasja to przepis na ślub marzeń. Potwierdzają to same Pary Młode, które miały już okazję z nimi współpracować. Teraz czas na Was: poznajcie się z najlepszymi firmami ślubnymi na Wedding.pl w cyklu #TopWedding!

Zamek Joannitów

Jeśli bajkowe i gwiazdorskie wesele, to tylko w Łagowie! To w malowniczej krainie z lazurowymi jeziorami swoje luksusowe przyjęcie zorganizowali Paulina i Krzysztof Piątek. To tutaj wznosi się średniowieczny zamek otoczony baśniowym parkiem. Uznawany za Perłę Ziemi Lubuskiej, Zamek Joannitów szczyci się ślubami odbywającymi się w uroczym kościółku parafialnym św. Jana Chrzciciela, ale przede wszystkim weselami godnymi królewskich uczt. A po uroczystej biesiadzie można spocząć w zamkowych komnatach.

 

Blooming Elegant

Ania tworzy papeterię ślubną na indywidualne zamówienia lub z gotowych projektów. Jej pasją jest kaligrafia, którą chętnie wplata w swoje weselne dzieła. W kolekcji Blooming Elegant znajdziecie m.in. naturalne, ekologiczne papiery, wprasowane płatki roślin lub wzory o delikatnej strukturze z wykorzystaniem druku typograficznego na ręcznej prasie drukarskiej. To tylko ułamek propozycji: aby bliżej poznać twórczość Ani, warto zamówić zestaw próbek.

 

Tomas Piotrowski Photography

Tomasz Piotrowski specjalizuje się w fotografii ślubnej, a jego pasją jest dokumentowanie najważniejszych chwil w życiu ludzi. Każdy ślub jest dla niego fascynującym doświadczeniem i każdy sprawia mu radość, ponieważ robi to, co kocha – opowiada historie za pomocą aparatu. Od ponad dwudziestu lat nieustannie szkoli się w kunszcie fotograficznym, w tym na Northeastern Illinois University w Chicago czy na Akademii Fotografii w Warszawie.

 

Czarci Młyn Hotel i Restauracja

Hotel i restauracja Czarci Młyn specjalizuje się w wyjątkowych dekoracjach przyjęć weselnych. Do dyspozycji gości są dwie sale, które zostaną przystrojone zgodnie z oczekiwaniami pary młodej. Obiekt może się pochwalić doskonałą kuchnią łączącą staropolskie smaki z nowoczesnymi trendami, a także profesjonalną obsługą. Wesele zorganizujecie tu już od 160 zł za osobę!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy