#WeddingPremiery grudzień 2020 - nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / #WeddingPremiery grudzień 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Organizacja i planowanie

#WeddingPremiery grudzień 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

Redakcja Wedding.pl

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Harmonia Ślubna

Magdalena Turlejska spełnia swoje marzenia o harmonijnym połączeniu żmudnych działań organizacyjnych z feerią kreatywnej twórczości i z radością zostanie opiekunem Waszego stylowego ślubu i wesela.

 

E-Events Team

Profesjonalna ekipa muzyków DJ-ów i konferansjerów oferuje kompleksową obsługę wesela, na którym każdy szczegół będzie dopracowany do perfekcji, a show stanie się jego nieodłączonym elementem.

 

Caribbean Dream Dancers

Profesjonalna rewia taneczna prowadzoną przez Mistrzynię Polski oraz finalistkę Mistrzostw Świata w salsie – Oliwię Białogłowską. Grupę wyróżnia egzotyczna uroda, charyzma oraz stroje prosto z Brazylii.

 

A Piłkowska Fotografia

Największą pasją Anny Piłkowskiej jest fotografia, a w pracy inspiruje ją przyroda i naturalne światło. Wierzy, że dając światu bezinteresowne dobro, sama te dobro przyciąga.

 

Patrycja Tanase

Konsultantka ślubna, która już od kilku lat z sukcesami pomaga młodym parom w organizacji ich najpiękniejszego dnia. Chcecie zmienić swoje marzenia w rzeczywistość? Napiszcie do Patrycji!

 

UNIESTETICA

Zespół lekarzy specjalistów, dla których medycyna jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Łączy ich doświadczenie kliniczne oraz szacunek do Pacjenta, a motywuje wzmacnianie jego samooceny.

 

BAJKI o MIŁOŚCI i podziękowania

Pełne emocji nagranie, które uświetni Wasz dzień. Opowieść o miłości, podziękowanie dla rodziców, a może gości? Oni napiszą tekst, dobiorą dźwięk i nastrojową muzykę, a Wy zaskoczycie wszystkich wyjątkowym nagraniem.

 

JK Production Studio Video Foto Jacek Kaszlikowski

Para fotograf + kamerzysta, której mocnymi stronami są kompleksowe podejście do każdego zlecenia oraz umiejętność słuchania i obserwowania. Tworzą pamiątki ponadczasowe, do których wraca się z dumą i nostalgią.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!