#WeddingPremiery listopad 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!
Wedding.pl / Lovestory / #WeddingPremiery listopad 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

#WeddingPremiery listopad 2020 – nowe firmy ślubne, które warto poznać!

Redakcja Wedding.pl

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Decoki

Ich pasją jest florystyka, a największą przyjemność sprawia im tworzenie bukietów ślubnych i dekoracji weselnych. Ich celem jest spełnianie Waszych marzeń!

 

Blooming Elegant

Anna Ziółkowska tworzy papeterię ślubną na indywidualne zamówienia lub z gotowych projektów. Jej pasją jest kaligrafia. Jest fanką naturalnego papieru i faktur z wprasowanymi płatkami roślin.

 

Karolina Zdebska

Karolina uwiecznia na fotografiach Wasze miłosne historie. Kładzie nacisk na naturalność i emocje. Dojedzie w każdy zakątek świata, aby tego dnia być w pełni dla Was i z Wami.

 

Subtelnoise

Zespół, który wie, co to dobra zabawa i daje z siebie wszystko, aby Wasz dzień był niezapomniany. Ich atuty to: bogaty repertuar, poczucie humoru oraz zabawy w dobrym tonie, które rozbawią każdego.

 

Tomas Piotrowski Photography

Specjalizuje się w fotografii ślubnej, a jego pasją jest dokumentowanie najważniejszych chwil. Każdy ślub jest dla niego fascynującym doświadczeniem i nową historią do opowiedzenia za pomocą aparatu.

 

VIXA – DJ x Wodzirej x Akordeonista x Saksofonista

Paweł Kaczmarczyk, reprezentujący firmę „Vixa” sprawi, że ten dzień odbędzie się bez stresu, wszyscy goście wrócą z wesela zadowoleni, a Wasza impreza będzie niekonwencjonalna i niezapomniana.

 

DecoFlori

Z Centrum Ślubnym DecoFlori stworzycie oprawę dekoracyjną dostosowaną do Waszych wymagań, budżetu i trendów. Doświadczeni styliści zadbają o zapadające w pamięć aranżacje.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy