#WeddingPremiery wrzesień 2020
Nowe firmy ślubne, które warto poznać!

Specjalnie dla Was śledzimy firmy ślubne, które debiutują na Wedding.pl w ramach cyklu #WeddingPremiery. To one mają szansę podbić Wasze serca i spełnić marzenia o ślubie jak ze snów. Poznajcie unikalne produkty oraz usługi, jakie proponują, odkryjcie ich super moce i migiem dodajcie do „ulubionych”!

Pałac Pass

Pałac oraz jego otoczenie to enklawa, w której eleganckie wnętrza i zachwycająca architektura łączą się z urokami natury. To idealne miejsce na przyjęcie weselne lub uroczysty obiad z okazji zaślubin. Wykwintne sale pałacowe pomieszczą do 90 osób.

 

Studio Moments

Tworzą emocjonalne, nowoczesne filmy ślubne i wyjątkową reportażową fotografię ślubną. Wszystko w autorskiej obróbce i stylowych kolorach. Jeśli zaprosicie ich do siebie, gwarantują, że opowiedzą Waszą historię na jedyny i niepowtarzalny sposób.

 

Klinika medycyny estetycznej FabSkin

Butikowa klinika medycyny estetycznej w Warszawie, założona i prowadzona przez dr Radosława Rzepnikowskiego. W ofercie znajdują się konsultacje i terapie z zakresu dermatologii, kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, prowadzone przez doświadczonych lekarzy oraz kosmetologów.

 

Mercure Lublin Centrum

Zespół Mercure zorganizuje dla Was przyjęcie na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal. Wsłuchają się w Wasze potrzeby, aby uczynić ten dzień jedynym i wyjątkowym. Do dyspozycji gości: 103 komfortowe pokoje, 7 apartamentów, zmodernizowane sale konferencyjne i restauracja Winestone.

 

Bartłomiej Kopta Fotografia

Za pomocą fotografii stara się w pełni oddać emocje i zarejestrować daną chwilę tak, by oglądając album ślubny po kilku latach, przenieść się w czasie do dnia uroczystości. Uwielbia poznawać nowych ludzi i będzie zaszczycony możliwością uczestnictwa w Waszym najważniejszym dniu.

 

Makijażovvnia

Makijażovvnia to profesjonalne studio makijażu mieszczące się w centrum Białegostoku, które oferuje modny make-up ślubny, okazjonalny, próbny oraz do sesji zdjęciowych, a także usługi mobilne.

 

M&M Brothers Barmani

Koktajl bar to doskonały pomysł na innowacyjną propozycję podania napojów gościom. Kolorowe drinki, bezalkoholowe owocowe koktajle czy baśniowe koktajle dla dzieci. M&M Brothers Barmani zaproponują Wam indywidualną ofertę dopasowaną do każdego budżetu.

 

Oprawa muzyczna ślubu Alicja Matwiejczyk

Wokalistka Alicja Matwiejczyk sprawi, że muzyka towarzysząca tej podniosłej chwili zapewni dodatkowych wzruszeń. Jest doświadczoną i utytuowaną śpiewaczką operową, która na swoim koncie ma nie tylko oprawę muzyczną ślubów, ale również koncerty na wielkiej scenie.