avatar

Łukasz

FILMiFOTOGRAFIA.pl

(14)

O nas

Dzień dobry! Agnieszka i Łukasz – to my prawie dziesięć lat temu stworzyliśmy FILMiFOTOGRAFIA.pl. Od tego czasu realizujemy subtelne i romantyczne filmy i fotografie ślubne, a także stylowe sesje noworodkowe i ciążowe. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego w każdy reportaż wkładamy mnóstwo zaangażowania.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2800 zł - 10000 zł

SPRZĘT

Canon

Sony

Oferta - FILMiFOTOGRAFIA.pl

Film ślubny

2800 zł - 6000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Opinie - FILMiFOTOGRAFIA.pl

5

14 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

avatar

Justyna I

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy przez Agnieszkę i Łukasza. To niesamowici ludzie o ciepłym sercu, podchodzą z dużą pasją do swojej pracy, przy czym efekty tej pracy są niesamowite! Polecamy z całego serca, gdybyśmy mieli wybrać drugi raz ekipę do oprawy filmowej i fotograficznej ślubu oraz wesela, bez zastanowienia wybralibyśmy Agę i Łukasza jeszcze raz! Na prawdę warto! :)

3 lata temu

MB

Magdalena B

Gdybym miała wraz z mężem wybierac drugi raz forografa i kamerzystów ponownie wybrałbym filmifotografia to jak pięknie wszystko nagraliscie i zmontowaliscie to aż brakuje po prostu słów. Jesteście najlepsi, wiecie co robicie i wychodzi wam to naprawdę świetnie. Polecać będę was każdemu. Dziękujemy za świetną współpracę podczas wesela i pleneru czuliśmy się jakbyście byli naszymi znajomymi świetny kontakt na pewno do was wrócimy!! Magda&Dawid

4 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Agata P

Najlepszy fotograf i kamerzysta na świecie! Film prześliczny, zdjęcia tak samo. Wspaniały materiał ??? pełen profesjonalizm, polecamy w 100% ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

KJ

Karolina J

Dziękujemy gorąco za wspaniałe nagranie i cudowną pamiątkę, która pozostaje do końca życia. Wspaniali ludzie i niesamowity profesjonalizm! brakuje słów by odpisać to co stoworzyliscie.

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kasia Ś

DziękujeMy calej ekipie, ze podarowaliście nam najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia :) Agnieszka! Współpraca z Tobą to sama przyjemność, dziękujemy, za dbałość o najmniejsze szczegóły ;) Polecamy Filmifotografia z calego ❤ ! Kasia & Bartek

4 lata temu

Źródło: Facebook

Bartek Ś

Polecam!! Profesjonalna współpraca w dobrej atmosferze :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

EJ

Ewelina J

Jesteśmy zachwyceni zarówno zdjęciami, jak i filmem. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecam, piękna pamiątka na lata!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - FILMiFOTOGRAFIA.pl

FILMiFOTOGRAFIA.pl

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Grodzisk Mazowiecki

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: