KREATYWNA STREFA Robert Krawczyk

Robert Krawczyk

KREATYWNA STREFA Robert Krawczyk

Wojsk Polskiego, Kraków

(11)
Pokaż telefon

Moja praca jest moją pasją. Nie oddzielam od siebie tych dwóch rzeczy. Nie tylko żyję z fotografowania, ale także – żyję fotografowaniem. To co wysyłam w świat jako zaangażowanie, profesjonalizm, życzliwość wobec klientów oraz umiłowanie ich wyjątkowości wraca do mnie w postaci dobrych słów i satysfakcji – również finansowej. Jestem człowiekiem o dużej wrażliwości patrzenia na świat, empatii i cieple jakim obdarzam każdego człowieka. Podróżuję po całej Polsce jak i poza jej granice.

Zapraszam do kontaktu

Robert Krawczyk

1400 zł - 4300 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Plener ślubny

700 zł - 1400 zł

sesja plenerowa w innym dniu, która została zamówiona z reportażem... 700 zł, natomiast samodzielna sesja plenerowa bez zamówionego wcześniej reportażu... 1400 zł.

Reportaż ślubny

2900 zł - 3000 zł

przygotowania, *ceremonia, *wesele do oczepin max do 1 w nocy *mini sesja plenerowa w dniu ślubu (jeśli nie ma sesji w innym dniu) (całość reportażu winna trwać nie dłużej niż 12 godzin) ……………… 2.900 zł
każda dodatkowa godzina reportażu to koszt …………………………………………100 zł/h

Sesja narzeczeńska

800 zł - 800 zł

sesja narzeczeńska ...........800 zł

Opinie

5

11 opinii

Dodaj opinię

SD

Sebastian D

Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Pan Robert nie traktuje swojej pracy jako przykry obowiązek. Czuliśmy wielka pasję bijącą z każdego wypowiadanego zdania na temat tego, jak będzie wyglądał nasz dzień. Wiele wskazówek było dla nas bardzo cennych. Zagadką były dla nas słowa, iż stara się pracować tak, że podczas wesela będzie dla nas "niewidzialny". Jak mówił - tak się stało. Mieliśmy wrażenie, że fotografa nie ma. Po zobaczeniu efektu końcowego zrozumieliśmy, że był obecny w każdym możliwym miejscu. Album, zdjęcia, teledysk są rewelacyjne - przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Sesja plenerowa była "wisienką na torcie". Czuliśmy się swobodnie, jak podczas zwykłego spaceru. Historia jaka przydarzyła się nam podczas tej sesji będzie zapamiętana do końca życia, a dzieki Panu Robertowi mamy to uwiecznione na wspaniałych zdjęciach. Gorąco polecamy współpracę z Panem Robertem. Świetny profesjonalista, a co ważniejsze - wspaniały człowiek. Dziękujemy! A&S

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KG

Katarzyna G

Robert to człowiek pełen pasji i zaangażowania do swojej pracy. Swoją kreatywność przemyca w każdym zdjęciu. Jego otwartość, otwiera serca drugiego człowieka, dzięki czemu "łapie momenty i emocje" których nie spotka inny fotograf. Robert dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i przeżyć z Tobą wspaniałą przygodę podczas naszego ślubu!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

BK

Beata K

Poznałam naprawdę wielu fotografów w swoim życiu, ale nigdy nie widziałam kogoś tak emocjonalnie zaangażowanego w fotografię, jak właśnie Robert. Przeżywał każde jedno zdjęcie i każdą historię, którą uwieczniał na nim❤️ Niesamowita osoba i uzdolniony artysta, którego drugie imię to empatia! Bez dwóch zdań - polecam!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

TS

Tomasz S

Fantastyczne zdjęcia ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki Robert :)

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MC

Maria C

Zawsze wracamy na wspaniale zdjecia naszych dzieci!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AM

Agnieszka M

Pełen profesjonalizm. Dusza fotografa POLECAM!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KK

Karin K

Drogi Robercie! Po raz kolejny dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie i nieocenioną pomoc! Jesteś najlepszy w swoim fachu:-) dziękuję!!!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

RM

Robert M

Polecam prace Roberta we dnie i w nocy .

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SK

Sabina K

Bezapelacyjnie Robert jest "the best" !!!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AK

Anna K

Fantastyczny człowiek z wyczuciem i profesjonalizmem chwytający w zasoczewkowaną puszkę z dużą kartą pamięci duszę świata i swoje serce.

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AF

Andrzej F

Nie ma sensu nic pisac wystarczy ogladac !!!!!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kocham ludzi i otwartość na nowe relacje. Moja praca nie pozwala mi się nudzić i stać w miejscu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Będąc kiedyś gościem na ślubie i robiąc moim znajomym zdjęcia z ukrycia, okazało się, że były lepsze od tego co zaprezentował wynajęty fotograf, przynajmniej takie były opinie wielu gości. To był impuls do tego by spróbować. Ja nie chciałem wykonywać zdjęć ślubnych ale z biegiem lat gdy coraz bardziej się rozwijałem a klienci sami do mnie pukali to było by to nierozsądne posunięcie by zaniechać dalszego rozwoju. Każdy fotograf wie, że ukierunkowanie fotograficzne trochę trwa zanim określimy swój właściwy temat pracy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracuję od około 6 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nie lubię o sprawach sprzętowych rozmawiać :) Zawsze mówię swoim klientom, że to głowa robi zdjęcia a sprzęt daje nam możliwości techniczne.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Trudno jest mi jednoznacznie określić jaki jest dobry moment. Wiem, jedno, należy być czujnym, bo w najmniej nieoczekiwanym momencie coś się może wydarzyć. Gdy jestem przy młodych, gdy spożywam posiłek, nigdy nie odkładam aparatu, nie mam przerwy. Czy to dom Państwa młodych, kościół, czy sala weselna to zawsze jest dobry moment by zrobić nietuzinkowe zdjęcie. Pewnego rodzaju odpoczynkiem jest plener, bo jest spokojniej bez ciągłej adrenaliny.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Jeśli Państwo Młodzi nie zamówią fotoalbumu, tylko zdjęcia tradycyjne, to staram się materiał przekazać maxymalnie do 2 miesięcy (nie zdarzyło mi się dłużej) . Jeśli zamówią fotoalbum to maxymalnie do 3 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

To głównie reportaż w którym poza zdjęciami elektronicznymi, poddanymi obróbce znajdują się zdjęcia papierowe . Przygotowana jest również prezentacja multimedialna.

Jaki jest Twój styl?

Można by w tym temacie pisać wiele, ale oprócz swojej osobowości chcę dać moim klientom taki styl o jakim mówią moje zdjęcia. To jest cały czas proces udoskonalania swojej wiedzy, swoich umiejętności jak i wrażliwości oraz podążania za tym, na co jest zapotrzebowanie. Ogólnie rzecz ujmując kocham naturalizm, ekspresję, prawdziwość.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

U większości moich klientów dostrzegam ciepłe przyjecie mojej osoby :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Każdy ślub na którym jestem mile widziany, gdzie ludzie otwierają swoje domy i serca, jest ślubem wymarzonym. Na pewno interesującymi ślubami są takie uroczystości gdzie mam do czynienia z czyś zupełnie innym jeśli chodzi o wiarę, obrzędy, kulturę.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Uśmiech pojawia się na twarzy :) Są śluby i śluby . Jedne przemijają, inne zaś stają się czymś głębszym niż tylko kolejnym zleceniem. Mam wiele par ślubnych, gdzie nasza przyjaźń trwa po dzień dzisiejszy. Takich relacji międzyludzkich nie kupi się za żadne pieniądze. U wielu par stałem się fotografem rodzinnym.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Które umieją słuchać, które umieją się uśmiechnąć i szanują moją pracę.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Szczególnie wyjazdy zagraniczne, ponieważ to tam najbardziej asymiluję się z Parą Młodą i ich gośćmi bo przebywam z nimi nie 12 godzin a kilka dni. Niewątpliwie trzeba być otwartym człowiekiem na nowe znajomości.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Na to pytanie w tej chwili nie odpowiem bo zawarło by się w nim całe mnóstwo pytań, które zadają mi przyszli młodzi a na które nie jestem w stanie odpowiedzieć w jednym zdaniu . Prowadziłem kiedyś blog SayYes z grupą wspaniałych ludzi z branży ślubnej, na którym publikowałem co jakiś czas najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi. Chętnie się tym dzielę lecz w tym momencie nie mam takiej możliwości.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni poznać moje pf, mój styl pracy czy im odpowiada oraz powinni mnie poznać osobiście do czego zawsze zachęcam. By nie bać się zadzwonić i umówić na spotkanie .

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dla jednych styl prac jakie prezentuje, dla innych cena, jeszcze dla innych, osobowość.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Duża kreatywność. Nie lubię monotonii i powielania schematów. Niewątpliwie moją mocną stroną jest komunikacja między ludzka. Ciągły uśmiech i prawdziwość mojej osoby.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W zasadzie odpowiedź została już udzielona w poprzednim pytaniu :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Słysząc głosy moich klientów : Twoje zdjęcia są inne, masz ciekawe spojrzenie. A ja mogę dodać : W moją pracę wkładam serce i nie popadam w rutynę . Wyzwań mam wiele i z chęcią je podejmuję.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Mam wiele ulubionych zdjęć, piosenek jak i klipów filmowych wykonanych przez utalentowanych filmowców z którymi współpracuję .

Wolne terminy

Kontakt

KREATYWNA STREFA Robert Krawczyk

website facebook instagram

Wojsk Polskiego 32-050 Kraków

240 km od Wrocławia

342 km od Torunia

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: