Bierzemy Ślub
Bierzemy Ślub Kraków
(4)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Kraków
(27)
Zobacz profil
Bartłomiej Kopta Fotografia
Bartłomiej Kopta Fotografia Kraków
(21)
Zobacz profil
Oscar foto & video
Oscar foto & video Częstochowa
(24)
Zobacz profil
Radek Radziszewski

Radek Radziszewski

Radek Radziszewski

(4)

O nas

Fotografia ślubna jest dla mnie opowieścią, w której zatrzymujemy emocje. Sesje staram się wykonywać dyskretnie, aby Para Młoda nie czuła się skrępowana. Pozwala mi to uchwycić magię łączącego ich uczucia. Zapraszam serdecznie!

Oferta - Radek Radziszewski

Sesja narzeczeńska

500 zł - 800 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 3500 zł

Plener ślubny

1000 zł - 1200 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2900 zł - 3500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3300 zł - 3500 zł

Opinie - Radek Radziszewski

4

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KK

Katarzyna K

Pan "Fotograf" Radziszewski zażądał wynagrodzenie przed ślubem nie pokazując naszym zadaniem efektu - zwłaszcza, że zdjęcia które wysłał 10 dni po ślube odbiegają od tego co było reprezentowane w jego portfolio. Naszym zdaniem, i zdaniem wszystkich innych oglądających kadry, w których okazale w ważnych dla nas ujęciach np. w Kościele prezentuje się np. kamerzysta. Na większości zdjęć niestety nie widać emocji. 70% z nich wykonane jest w ruchu i z grymasami na buzi. Sytuacja jest napięta, a nam nie zależy na tym, żeby kogoś obrażać, chcielibyśmy po prostu otrzymać tak dobre zdjęcia, jakie widzieliśmy w portfolio, bo przecież jest to pamiątka na całe życie. Pan R. jest amatorem, który podczas rozmowy telefonicznej stwierdził, że teraz już czasu nie cofnie patrząc na poszczególne zdjęcia. Podczas ślubu stwierdził że nie będzie nam robił zdjęć w plenerze, ponieważ padał delikatnie deszcz i zmoknie a poza tym jego aparat może się zepsuć!!! Zapłaciliśmy za sesję małżeńską w plenerze a mamy 9 zdjęć które zostały wykonane w tym samym stylu. Podczas wesela Pan R. nie wykazał się kreatywnością, nie wykazał również inicjatywy a jego poczucie smaku i wyobraźnia pozostawia dla nas wiele do życzenia. Nie mamy wspólnych zdjęć z rodzicami, ze świadkami, z naszymi gośćmi mimo, że kilka razy było powiedziane podczas wesela, że takie zdjęcia chcemy. Obiecał nam również, żądając od nas dodatkowej zaliczki w wysokości 150 zł za przesunięcie terminu podczas pandemii, że wykona dla nas dodatkowy album bądź otrzymamy skrzynkę z dodatkowymi zdjęciami. Podczas rozmowy "Fotograf" beszczelnie stwierdził, że 150 zł dla kogoś kto mieszka za granicą to nie pieniądze i oczywiście nie przypomina sobie, żeby nam cokolwiek obiecywał. Pisząc tę opinię mam na uwadze przestrzec osoby które rozważają współpracę, aby nie przeżywali stresu i roszczarowania po weselu tak jak MY. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia w wykonaniu Pana R. proszę o kontakt i samoocenę. [email protected]

3 miesiące temu

Nie zwykłem ulegać szantażowi i nie wykonałem za darmo trzech książek i sesji plenerowej o które Pani się zwróciła i mam w zamian opinię. No trudno. 1. Podpisując umowę ze mną w roku 2019 była Pani świadoma kiedy należy uiścić opłatę. W umowie &3 pkt.2 pisze: "Wynagrodzenie jest płatne nie później niż w dniu ślubu." 2. Napisałem do Pani 5 dni przed ślubem z pytaniami cytuje: min. "czy mają Państwo jakieś prośby" Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Szkoda. 3. Nie płaciła Pani za sesję w plenerze. Sesja zgodnie z umową była dodatkowo płatna. Cennik sesji plenerowej znajduje się w umowie. 4. Podczas pandemii przeniosłem termin bez opłat z 2020 na 2021. Problem polega na tym że Pani w roku 2021 kiedy w Pani terminie można było organizować śluby również zdecydowała się przenieść termin na 2022 i za to była dopłata i nie 150 zł tylko 200 zł. Co podtrzymuję uważam za bardzo małą dopłatę ponieważ straciłem termin sobotni w Sierpniu odmawiając przez cały rok innym Parą. Niech każdy czytający sam sobie odpowie czy 200 zł to duża dopłata. Aneks który przygotowałem został podpisany i nie ma tam nic o dodatkowych albumach pisze że dopłata 200 zł jest za zmianę terminu. Ponadto w aneksie podwyższone zostały ceny za książki i albumy. Nigdy żadnemu klientowi nie obiecuję dodatkowych albumów książek czy pudełek przez telefon... to musi być w umowie. Pisanie że obiecałem przez tel to fantazja. Co do zarzutu że zdjęcia które otrzymaliście odbiegają od tych które prezentuję na stronie. Uważam że nie odbiegają problem w tym że nie mogę ich opublikować aby się obronić ale uważam po rozmowie z Panią że już wiem na czym polega problem. Po ślubie (bo gdyby przed to by było pół biedy) powiedziała mi Pani że nie ma ujęć typu: - Pan młodu klęknął na kolanku przed Panią - Zdjęć pozowanych w stylu przestajemy tańczyć pozujemy do aparatu Nie każę klękać na kolanko, nie proszę o pozowanie bo to nie jest mój styl. Robię zdjęcia z reportażu kiedy ludzie tańczą śmieją się i są w ruchu.

MK

Maria K

Pan Radek ma "dobre oko" do ujęć. Potrafi wyczarować magiczny klimat zdjęć niezależnie od pogody i samopoczucia par ;) Nawet przeziębiony narzeczony wygląda pięknie, a zmarznięta panna młoda rześko :) Jesteśmy zadowoleni z reportażu ślubnego oraz obu sesji plenerowych z panem Radkiem. Zawsze lekko zmęczeni i niepewni własnego wizerunku byliśmy w szoku oglądając wyniki jego pracy :) Coś wspaniałego. Chwalimy się tylko ciągle zdjęciami, wywołujemy zdjęcia i zamawiamy fotoobrazy :) To prawdziwy artysta! A na weselu i podczas ślubu ciężko nam go było zlokalizować. Potrafił ukryć się po to aby wyłapać same niezapomniane chwile. Dziękujemy i polecamy Radka Radziszewskiego na każdy rodzaj sesji! Marysia i Maciek

3 lata temu

KI

Karolina I

Pan Radek to prawdziwy profesjonalista. Podczas Naszego ślubu w ogóle go nie dostrzegaliśmy a on był zawsze tam gdzie trzeba i robił naprawdę dobre zdjęcia. Z ponad pieciuset zdjęć mieliśmy ogromny problem z wyborem stu trzydziestu do albumu. Godny polecenia fachowiec i jednocześnie artysta !

4 lata temu

KM

Kasia M

Pan Radek jest profesjonalista, punktualny i rzeczowy , fajne zdjecia w dobrej cenie , polecamy :)

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 2007 r

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż od przygotowań do oczepin. Sesja plenerowa w innym dniu jest opcjonalna.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Zapraszam na moją stronę www.radziszewski.eu :)

Kontakt - Radek Radziszewski

Radek Radziszewski

Bielsko-Biała

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Fotograf ślubny - Maciej
Fotograf ślubny - Maciej Bielsko-Biała
Zobacz profil
Pracownia Światła
Pracownia Światła Tychy
(14)
Zobacz profil
Anna Radziejewska Photography
Anna Radziejewska Photography Cieszyn
(24)
Zobacz profil
ChadzynskiFoto
ChadzynskiFoto Wodzisław Śląski
(20)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: