Architekci Marzeń
Architekci Marzeń Kraków
(21)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022! Kraków
(19)
Zobacz profil
studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(19)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
White Jungle - Artystyczna Fotografia Ślubna

Barbara Adamek i Paweł Czartoryjski

White Jungle - Artystyczna Fotografia Ślubna

Katowice

Planujesz ten wyjątkowy dzień w najmniejszych szczegółach. Wszystko musi zostać dograne na ostatni guzik. Niema miejsca na niedociągnięcia. Nie pozwól aby tak piękne chwile nie zostały uchwycone!

Specjalizujemy się w artystycznym reportażu ślubnym ponieważ każdy zasługuje na niezapomnianą pamiątkę uchwyconą okiem profesjonalisty. Ślub, chrzest czy komunię ma się tylko raz w życiu a co za tym idzie nie można pozwolić sobie na zbytnie oszczędności. Każda uroczystość jest wyjątkowa dlatego spotykamy się z wami wcześniej aby podczas krótkiej rozmowy przy kawie czy herbacie dowiedzieć się o jak najwięcej o Was, a wam pokazać nasz sposób patrzenia na świat.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z fotografią. Specjalizujemy się w dokumentowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości jak i sesjach studyjnych. Staramy się by zdjęcia wykonane były z najwyższą starannością oraz w jedyny i niepowtarzalny sposób by nasi klienci otrzymali unikatowe pamiątki ze współpracy z nami.

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

Reportaż ślubny

Plener ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Film ślubny

Fotobudka

Reportaż Ślubny

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każdy nowo poznany człowiek to niesamowita historia i emocje z nią związane, a tylko prawdziwe emocje mogą zostać uwiecznione i przekazane dalej na pięknych fotografiach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Reportaż ślubny to tak naprawdę niesamowite wyzwanie, ponieważ nigdy nie wydarzą się dwa identyczne momenty podczas uroczystości, stąd chęć rozwoju i możliwość uszczęśliwiania ludzi za pomocą tych magicznych "klatek" spowodowała że zajmujemy się tym rodzajem fotografii.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 12 lat realizujemy zdjęcia dla wybranych par młodych którym odpowiada styl naszego fotografowania, i z którymi czujemy swego rodzaju "chemie" bo tylko wtedy wszystko co robimy ma sens i przynosi efektu których oczekujecie.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Do współpracy podczas reportażu ślubnego wybraliśmy profesjonalne Aparaty Canona wraz z zestawem obiektywów firmy Canon z najwyższej półki, jedno to doświadczenie i świadomość fotograficzna która jest niezbędna w pracy reporterskiej - nie mniej jednak sprzed fotograficzny jest bardzo ważny i pozwala w spokoju wykonywać swoją pracę.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy element uroczystości jest na swój sposób niesamowity, dlatego ciężko jest nam określić najbardziej ulubiony element.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Standardowe zlecenie wykonujemy do 60 dni od sesji plenerowej, jednakże zaraz po ślubie do tygodnia czasu przygotowujemy próbkę kilku-kilkunastu zdjęć z waszego Wesela i Ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera zawsze DWÓCH Fotografów. Zaczynamy z wami od przygotowań zarówno u Pani Młodej jak i Pana Młodego i podążamy za wami przez wszystkie elementy uroczystości aż do oczepin, ponieważ uważamy że po oczepinach jest to już czas kiedy należy aparat schować do torby i pozwolić gościom na pełen luz.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl bo zawsze fotografujemy we dwoje, to połączenie pasji do przebywania z ludźmi i szukanie niepowtarzalnych momentów w kompozycji z pięknym wystrojem i waszą naturą.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Ślub plenerowy we Włoskiej Winnicy, po którym udajemy się na Wesele do pięknego folwarku.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej para Młoda pyta ile otrzyma zdjęć. W umowie mamy zaznaczone że minimalna ilość zdjęć w pełni obrobionych jakie od nas otrzymacie to 300 fotografii. Jednak jak do tej pory nie udało nam się oddać Młodym mniej jak 900 zdjęć.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Najważniejsze jest aby Klienci zdali sobie sprawę z faktu iż reportaż ślubny to nie jest praca przez jeden dzień za kilka tysięcy zł - dobry reportaż ślubny tu wypadkowa wielu lat doświadczeń, godzin spędzonych nad selekcją zdjęć, setek wyretuszowanych fotografii, aby ostatecznie otrzymać pamiątkę do końca życia.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dla nas najważniejszym elementem w wyborze Fotografa jest spotkanie, na którym stwierdzicie czy osoba która ma wam dostarczyć pamiątkę która ma was cieszyć za każdym razem gdy zajrzycie do albumu czy na odbitki fotograficzne, jest tym kimś kogo bez problemu zaprosicie na domowe ciasto i herbatę a po kilku godzinach będziecie mieli wrażenie, że znacie się od lat.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Mocną stroną naszego duetu, jest fakt iż jesteśmy małżeństwem i w momentach stresujących wiemy jak sprawić aby cały stres schował się w szafie a wasz wyjątkowy dzień stał się tym wyjątkowym dniem.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Doświadczenie, profesjonalny sprzęt fotograficzny, małżeństwo fotografów i nie najniższa cena - to gwarancja zadowolenia - Pamiętajcie że przy reportażu niema reklamacji - drugi raz nikt nie zrobi zdjęć podczas ślubu.

Kontakt

White Jungle - Artystyczna Fotografia Ślubna

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Foto video Arka
Foto video Arka Częstochowa
(4)
Zobacz profil
Dane Słowo
Dane Słowo Kraków
Zobacz profil
Się Kręci! Filmowanie - pasją.
Się Kręci! Filmowanie - pasją. Miechów
(1)
Zobacz profil
Kowalski Film Production
Kowalski Film Production Opole
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: