Foto Dżej

Andrzej Krasowski

Foto Dżej

O nas

Być jak cień, to moje motto . Każda chwila ślubu wymaga aby być jej obserwatorem, ale nie zaburzać jej przebiegu, w mojej pracy staram się aby pokazać na zdjęciach wszystko to co w tym niesamowitym dniu ma miejsce radość ze spotkania, chwile radości, wzruszenie, doniosłość a nawet zadumy .

Czekam na kontakt i rozmowę,
Andrzej Krasowski

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 4000 zł

Oferta - Foto Dżej

Sesja narzeczeńska

500 zł - 700 zł

Sesja wykonywana w plenerze, na spokojnie, czas trwania około 2 godzin, zwykle w zakresie jednej wybranej lokalizacji wybranej przez narzeczonych, lub fotografa lub wspólnie , z sesji jest około 40 zdjęć obrobionych na płycie lub pendrive .

Reportaż ślubny

1500 zł - 2800 zł

Cena podstawowa, dotyczy reportażu z kościoła lub urzędu stanu cywilnego, oraz do 2 godzin wesela, 100 zdjęć na płycie lub pendrive .Cena z górnych widełek, to reportaż z przygotowań ( zależnie od możliwości lokalowo - dojazdowych obojga młodych lub jednego z nich ) błogosławieństwo, kościół lub urząd , a potem wesele do oczepin . Dojazd do 60km w cenie .

Plener ślubny

700 zł - 1500 zł

Sesja wykonywana w innym dniu niż wesele, nie później niż 2 tygodnie od dnia ślubu . Sesja podstawowa robiona jest w jednej do dwóch lokalizacji zależnie od czasu, i odległości między lokalizacjami , czas trwania około 2-3 godzin, około 60 zdjęć obrobionych na płycie lub pendrive . Górne widełki to 2 do 3 lokalizacji, 4-6 godzin, około 100 zdjęć na płycie lub na pendrive . Oczywiście możliwa jest jazda na morze na sesje o wschodzie słońca na plaży w morskich falach, ale to już kwestia ustalenia .
Dojazd do 45 km w cenie .

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 4000 zł

Połączenie dwóch pakietów z rabatem .

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2400 zł - 4500 zł

Połączenie trzech pakietów z rabatem .

Opinie - Foto Dżej

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od około 12 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż ze ślubu wraz ze zdjęciami na płycie lub pendrive .

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Klasyczny reportaż , z minimalizmem pozowań i zachowanie mojej osoby tak aby nie rzucała się w oczy a towarzyszyła młodym przez cały czas .

Kontakt - Foto Dżej

Foto Dżej

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: