• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(66)
Zobacz profil
love is - wedding photographer
love is - wedding photographer Warszawa
(5)
Zobacz profil
Bartosz Ciesielski - Reportaż ślubny
Bartosz Ciesielski - Reportaż ślubny Łódź
(18)
Zobacz profil
Anna Galert Fotografia
Anna Galert Fotografia Warszawa
(16)
Zobacz profil
Ja tu tylko naciskam

Adam Niedbała

Ja tu tylko naciskam

Cześć!

Na imię mi Adam. Fotografią zajmuję się od 2005 roku, a swoje pierwsze zdjęcia ślubne wykonałem w roku 2007. W 2009 roku ukończyłem Technikum Fototechniczne w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł fototechnika, natomiast w 2012 roku ukończyłem kierunek „sztuka operatorska” w warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Poza fotografią ślubną, na co dzień pracuję jako fotolaborant, dbając o zaplecze techniczne niewielkiego zakładu fotograficznego. Oprócz tego zajmuję się dziennikarstwem technologicznym i copywritingiem, głównie z zakresu sprzętu fotograficznego. Jestem gadżeciarzem i technologicznym freakiem, dlatego zawsze staram się pracować na najlepszym dostępnym sprzęcie fotograficznym.

W swojej pracy stawiam na naturalność i luźną atmosferę. Jeśli tylko mogę to staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń, nie wymuszać póz, nie reżyserować. Zamiast tego wolę zająć się dokumentowaniem historii, którą razem przeżywacie. Lubię rozmawiać z Wami o Waszych planach, marzeniach i inspiracjach, które będziemy mogli wykorzystać podczas sesji zdjęciowej.

Rzućcie proszę okiem na moje zdjęcia, a jeśli się Wam spodobają to koniecznie dajcie znać. Będzie mi bardzo miło pracować również dla Was :).

Oferta

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2500 zł - 4000 zł

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

2000 zł - 3000 zł

Sesja narzeczeńska

200 zł - 500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwszy ślub sfotografowałem mając 18 lat, czyli już 12 lat temu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję w systemie Nikona. Mój zestaw zawiera dwa pełnoklatkowe korpusy cyfrowe, zestaw obiektywów 16-28mm, 35mm, 50mm, 85mm i 80-200mm i dwie dedykowane lampy błyskowe. Zajmuję się również recenzowaniem sprzętu fotograficznego, dlatego często do mojego "arsenału" wskakuje jakaś ciekawa nowość rynkowa, jednak podstawowe wyposażenie to sprawdzony sprzęt, na którym zawsze mogę polegać.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Lubię momenty, w których z Pary Młodej w widoczny sposób "schodzi" całe napięcie. W trakcie ceremonii ślubnej jest to moment kiedy po przysiędze małżeńskiej i założeniu obrączek na powrót siadają przed ołtarzem, wtedy można wykonać naprawdę piękne, uśmiechnięte portrety. W czasie wesela bardzo lubię pierwszy taniec. Ten moment to zwieńczenie długich przygotowań i kiedy wszystko idzie dobrze, to na twarzach Pary Młodej znów panuje uśmiech.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Staram się oddawać zdjęcia najpóźniej 60 dni po ostatniej rejestracji fotograficznej, wykonanej w ramach zlecenia, to jest po plenerze fotograficznym, bądź w przypadku jego braku po weselu.

Jaki jest Twój styl?

Wywodzę się ze "starej szkoły" fotoreportażu. Staram się nie rzucać w oczy w czasie pracy i pokazywać wydarzenia takie, jakimi są, ze szczególnym uwzględnieniem towarzyszących im emocji. Unikam też przesadnej obróbki, zbytniej "filmowości" moich zdjęć, lubię za to wpleść w reportaż kilka czarno-białych kadrów.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z otwartymi, szczerymi i radosnymi. Najtrudniej pracuje się w atmosferze napięcia i chociaż ślub to bardzo emocjonujący moment i o napięcie nietrudno, to zdecydowanie cenię sobie pozytywne emocje wynikające z przeżywanych razem z Parą Młodą wydarzeń.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Plener fotograficzny, w trakcie którego Para Młoda zabrała mnie nad wodę. Pan Młody w smokingu wsiadł na niewielką i bardzo zwrotną, sportową łódkę, na której pokazał całą masę świetnych akrobacji, a Panna Młoda sterowała pontonem motorowym, z którego wykonywałem zdjęcia. Potem na wodzie przesiadła się z pontonu do maleńkiej łódki na której był Pan Młody i zrobiliśmy fantastyczne zdjęcia. Magiczne popołudnie :).

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotograf ślubny to taki specyficzny ktoś, kto towarzyszy Parze Młodej najdłużej ze wszystkich - od wczesnego ranka i przygotowań, aż do oczepin. Dobry fotograf ślubny nie tylko wykona zdjęcia, ale też posłuży radą i pomocą w trakcie przygotowań, bo jest kimś kto problemy, na które możecie trafić na "ostatniej prostej do ołtarza" przepracowuje i rozwiązuje praktycznie co weekend.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zdecydowanie przygotowanie techniczne. Nie jestem fotografem, który nauczył się fotografować z internetu. Jestem dyplomowanym fototechnikiem i operatorem obrazu filmowego, bardzo trudno znaleźć sytuację, z którą nie poradziłbym sobie technicznie.

Kontakt

Ja tu tylko naciskam

website

Nowy Dwór Mazowiecki

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Foto Video Dąbrowski BARBARA DĄBROWSKA
Foto Video Dąbrowski BARBARA DĄBROWSKA Wołomin
Zobacz profil
BS Fotografia
BS Fotografia Gdynia
(21)
Zobacz profil
Kasia Łukawska Photography
Kasia Łukawska Photography Warszawa
(2)
Zobacz profil
TOMASZ DĄBROWSKI TOMO STUDIO
TOMASZ DĄBROWSKI TOMO STUDIO Płońsk
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: