23 lutego 2018

Warsztaty FINAL TOUCH – Konkurs!


FINAL TOUCH
Chcesz wygrać udział w wyjątkowych warsztatach ślubnych, prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży? Nic łatwiejszego! Wejdź na naszego Facebooka, znajdź post konkursowy i odpowiedz na pytanie w komentarzu!

Na warsztatach dowiesz się wszystkiego o doborze biżuterii, dodatków do włosów, bukietu oraz butów do swojej sukni. Opowiemy Ci także o tym jak odpowiednia stylizacja rzęs i brwi oraz dobrze dobrany makijaż podkreślą Twoją urodę. Zaprezentujemy fryzury pasujące do różnych rodzajów włosów i stylizacji. To tylko niewielka część wiedzy jaką chcemy się z Tobą podzielić na kameralnych warsztatach FINAL TOUCH! Dodatkowo mamy dla Ciebie prezenty, zniżki i niespodzianki! Także do dzieła – czekamy na Twoja wymarzoną stylizację!

Regulamin konkursu – klik Final Touch
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!