chwile.eu

Aneta

chwile.eu

(57)
Pokaż telefon

DOSTOSOWALIŚMY NASZĄ UMOWĘ DO WARUNKÓW COVID

Ekspert w WeddingDream u Izy Janachowskiej

Pragniemy zatrzymać najpiękniejsze chwile - Wasze niepowtarzalne chwile.... A tak naprawdę - chcemy Wam zrobić super zdjęcia i super film, tak, żebyście mogli wspominać te chwile z największą przyjemnością.

Wiemy, że są one dla Was najważniejsze. Dlatego z największą starannością spełnimy Wasze życzenia. Nasze zdjęcia i filmy pozwolą Wam się przenieść do najcudowniejszych i najwspanialszych wydarzeń z życia. Uchwycone przez nas momenty sprawią, że na Waszych twarzach zagości uśmiech a w sercach pojawi się ogromna radość i wzruszenie. Dedykujemy naszą profesjonalną obsługę, każdemu kto marzy aby jego ślub był w sposób piękny, niepowtarzalny, zachwycający i pełen uroku.... Zapraszamy !

3350 zł - 7900 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Fujifilm

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

3400 zł - 5700 zł

Pakiet "STANDARD" foto-video - 5700 PLN

- Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubna
- Reportaż z przyjęcia do godziny 1:00
- Plener w dniu ślubu - 20 min
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej z Gośćmi w czasie trwania wesela
- Pendrive w stylowym etui zawierający 200 sztuk obrobionych zdjęć
- Profesjonalne odbitki - 30 sztuk 13x18 cm oraz 5 sztuk 21x30 cm
- Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
- Filmowanie 3 kamerami
- Kamera GoPro do samochodu
- Reportaż filmowy 30 minut plus nowoczesny teledysk ślubny - 3-4 minuty
- Płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
- Dojazd do 50km od Warszawy i Radomia GRATIS

UWAGA: sama usługa Foto dla każdego Pakietu to 60% podanej ceny

Reportaż ślubny

4100 zł - 6800 zł

Pakiet "POPULARNY" foto-video - 6800 PLN

- Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubna
- Reportaż z przyjęcia do godziny 1:00
- Plener w dniu ślubu - 30 min
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej z Gośćmi w czasie trwania wesela
- Pendrive w stylowym etui zawierający 300 sztuk obrobionych zdjęć
- Profesjonalne odbitki - 40 sztuk 13x18 cm oraz 8 sztuk 21x30 cm
- Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
- Filmowanie 3 kamerami
- Kamera GoPro do samochodu
- Dron
- Reportaż filmowy 45 minut plus nowoczesny teledysk ślubny - 3-4 minuty
- Płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
- Dojazd do 50km od Warszawy i Radomia GRATIS

UWAGA: sama usługa Foto dla każdego Pakietu to 60% podanej ceny

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4750 zł - 7900 zł

Pakiet "BEST" foto-video - 7900 PLN

- Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubna
- Reportaż z przyjęcia do godziny 1:00
- Plener w innym dniu niż ślub - 2 godziny
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej z Gośćmi w czasie trwania wesela
- Pendrive w stylowym etui zawierający 400 sztuk obrobionych zdjęć
- FOTOALBUM 30x30 cm - 40 stron
- Profesjonalne odbitki - 40 sztuk 13x18 cm oraz 10 sztuk 21x30 cm
- Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
- Filmowanie 3 kamerami
- Kamera GoPro do samochodu
- Dron
- Reportaż filmowy 60 minut plus nowoczesny teledysk ślubny - 3-4 minuty
- Płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
- Dojazd do 50km od Warszawy i Radomia GRATIS

UWAGA: sama usługa Foto dla każdego Pakietu to 60% podanej ceny

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1650 zł

Usługi dodatkowe

- Sesja narzeczeńska - od 500 PLN
- Podziękowania dla rodziców w formie teledysku 3-4 minuty - od 500 PLN
- Dodatkowy pendrive plus płyta DVD w stylowym etui - 1 komplet - 150 PLN

Dodatkowo możemy zaproponować

Dodatek 1 - fotobudka „Magiczne Lustro” od 3 do 4 h pracy, Księga Gości, gadżety - 850 PLN
Dodatek 2 - ciężki dym „Taniec w chmurach”, fontanny iskier, confetti - 800 PLN
Dodatek 3 - wydruk tego samego zdjęcia 13x18 cm z dnia ślubu (z Kościoła), dla każdej Pary Waszych Gości, w stylowej personalizowanej kopercie wręczany jako prezent Waszym Gościom w dniu ślubu - 3 PLN/sztuka (minimalne zamówienie to 50 sztuk)

Przy decyzji na dodatek 1 i 2 - napis LOVE gratis !
(ceny obowiązują tylko i wyłącznie przy podpisaniu umowy na ofertę Foto/Video)

Uwaga:
- jesteśmy w stanie zrealizować materiał w taki sposób, abyśmy mogli przygotować dla Państwa reportaż filmowy nawet 2-godzinny (w zależności od wydarzeń w dniu ślubu)
- istnieje możliwość domówienia większej ilości obrobionych zdjęć, wydruków zdjęć oraz ilości stron w fotoalbumie

Opinie

5

57 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

A

Ania

Daaaawnooo to było ale ostatni czas zreflektował nas do tego by sobie przymomnieć na chwilę i powrócić do tego wspaniałego dnia, naszego dnia! Był cudowny ale w dużej mierze dzięki Wam! Także po raz kolejny nasza super ekipo DZIĘKUJEMY!!!:-)

7 miesięcy temu

M

Marlena

Chociaż już trochę czasu minęło od naszego cudownego dnia to stwierdziliśmy, że teraz w tym czasie trudnym dla wszystkich możemy Was chociaż trochę wesprzeć duchowo i po raz kolejny móc Wam podziękować za wszystko! Kochani, jesteście cudowni, macie pasje, ciepło a Wasza pomoc jest bezcenna! Dlatego trzymajcie się i mamy nadzieję, że ten czas nie zmieni niczego a po wszystkim dalęj będziecie mogli wspierać młodych i niedoświadczonych, otaczać ich serdecznością i wspaniałymi ujęciami. Dzięki Wam mamy super pamiątkę i wspomnienia. Byliście najlepszym wyborem i strasznie cieszymy się, że na Was trafiliśmy i poznaliśmy;-) Ściskamy;-)

8 miesięcy temu

M

Marzena

W tym tak trudnym czasie, kiedy nikt nie wiedział co tak naprawdę może się wydarzyć, który kosztował nas ogrom nerw do ostatniej chwili, Wy wykazaliście się pełnym profesjonalizmem i ogromnym, ciepłym serduchem, za które strasznie Wam dziękujemy. Dzięki temu co udało Wam się uchwycić i nam przekazać a w tym naszym dniu ten Wasz spokój i wsparcie nas, teraz oglądamy z zachwytem i podchodzimy na luzie z uśmiechem. Dziękujemy!!! choć to słowo wypowiedziane nawet 1000 razy nie będzie w stanie odzwierciedlić naszej wdzieczności za to, że byliście i za sposób bycia z nami:-) Ściskamy Was gorąco w tym czasie mroźnym i niestety dalej ciężkim..

8 miesięcy temu

PW

Piotr W

Co tu dużo mówić - nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszego dnia i lepszej ekipy foto-video! Kochani - dziękujemy! Za wszystko, dosłownie. Za to, że byliście, że uwieczniliście tak pięknie nasz cudowny dzień, że nas wspieraliście chociaż nie musieliście, za podpowiedzi i przed i w trakcie i teraz po wszystkim już. Zrobiliście kawał dobrej roboty a połowa wcale nie była Waszym obowiązkiem. Ale Wy jesteście normalnymi ludźmi z pasją i sercem, dlatego było tak zaj......e! Szacun nasza Ekipo!!!;-)

8 miesięcy temu

OB

Olga B

Nasz dzień planowaliśmy od dawna, niestety przez obecne czasy i rządy nie było nam do końca dane spędzić go tak jak o tym marzyliśmy. Ale dzięki ekipie chwile.eu na pewno ten dzień pomimo przeciwności losu był wyjątkowy. Ci ludzie wprowadzają taką atmosferę, że człowiek ma wrażenie, że zna ich od zawsze. Ciepło, zaangażowanie i pomoc jaką w tym dniu oferują jest nie do opisania. Mimo, że to był skromny ślub i obiad rodzinny, oni poprowadzili wszystko jak profesjonaliści pod każdym względem. Byli foto, video, zespołem, wodzirejem i wszystkim w jednym!;-) Kochana Ekipo! - dziękujemy! Bo bez Was nie byłoby na pewno takiej atmlosfery i radości, uśmiechu i łez ale pozytywnych. Byliście najlepszym wyborem a w tych ciężkich czasach udowodniliście swój profesjonalizm! I dzięki Wam mamy pamiątkę na całe życie!!!;-)

8 miesięcy temu

MK

Marcin K

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepiej naszego dnia! Wszystko przebiegło sprawnie tak jak powinno być! A to w dużej mierze dzięki ekipie jaką zdecydowaliśmy sie wybrac;-) Kochani - dziękujemy bo bez Was i Waszego wsparcia prawdopodobnie moglibyśmy zaliczyć sporo wpadek;-) a tak wiedzieliśmy, że Wy macie wszystko pod kontrolą;-) Chętnie powtórzylibyśmy ten dzień jeszcze raz ale tylko z Wami i oczywiście naszymi cudownymi Goścmi! Serdecznie polecamy i dziękujemy;-)

8 miesięcy temu

KS

Katarzyna S

Z czystym sumieniem polecamy tego usługodawcę! Ekipa z chwile.eu nie tylko zaskoczyła nas jakością usług i bogatym pakietem ale i pełnym profesjonalizmem i pomocną radą w tych jakże stresujących momentach dla każdej pary młodej. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i będzie wspaniałą pamiątką na dłuugie lata! :) Jeszcze raz dziękujemy!

10 miesięcy temu

KK

Karolina K

Nasza Kochana Ekipo foto-video! Już od pierwszego spotkania na targach ślubnych Anetka nas urzekła swoim profesjonalizmem i mega pozytywną energią. Po rozmowie z Nią wiedzieliśmy już z całą pewnością, że to jest jedyny i najlepszy wybór na nasze wesele. I się nie pomyliśmy :) Cała ekipa z Anetką na czele towarzyszyła nam w tym wyjątkowym dniu, w taki sposób, że mogliśmy się nim cieszyć i bawić razem z gośćmi, a oni zajęli się koordynacją przyjęcia. Już na przygotowaniach do ślubu dostaliśmy garść dobrych rad i pozytywnej energii, która nam się zdecydowanie udzieliła i utrzymała do białego rana. Oferta, jaką proponują na przyjęcia weselne jest wyjątkowa, dużo atrakcji w bardzo korzystnej cenie. Atmosferę jaką stwarzają na weselu oraz spokój jaki dają Parze Młodej w tym stresującym dniu są bezcenne i warte każdych pieniędzy! Z czystym sumieniem gorąco polecamy Chwile.eu! Uwielbiamy bezgranicznie i pozdrawiamy :) Karolina i Jarek

11 miesięcy temu

avatar

Małgorzata Z

Wzięliśmy chwile.eu po prostu w ciemno. Zero czytanych opini, zero oglądanych zdjęć, filmów. ? Co nas przekonało? Tak duży pakiet, za tak przyzwoita cenę ? To był nasz najlepszy wybór w ciemno. Obsługa przemiła, dyspozycyjność cały dzień, myślę, że jeśli była by taka potrzeba to i z parą młodą spędzili by 2dni aby osiągnąć zachcianki młodych. Na sesji zdjęciowej wszystko musiało być co do mm aby uzyskać zdjecie, które utworzy ta właśnie niezapomnianą chwilę ? polecam z całego serca ? ekipa wraz z właścicielami na 6+? już nie mogę doczekać się plyty? jeśli będzie wyglądać tak jak podejście obslugi, to będzie genialna ?

11 miesięcy temu

avatar

Małgorzata Z

Wzięliśmy chwile.eu po prostu w ciemno. Zero czytanych opini, zero oglądanych zdjęć, filmów. ? Co nas przekonało? Tak duży pakiet, za tak przyzwoita cenę ? To był nasz najlepszy wybór w ciemno. Obsługa przemiła, dyspozycyjność cały dzień, myślę, że jeśli była by taka potrzeba to i z parą młodą spędzili by 2dni aby osiągnąć zachcianki młodych. Na sesji zdjęciowej wszystko musiało być co do mm aby uzyskać zdjecie, które utworzy ta właśnie niezapomnianą chwilę ? polecam z całego serca ? ekipa wraz z właścicielami na 6+? już nie mogę doczekać się plyty? jeśli będzie wyglądać tak jak podejście obslugi, to będzie genialna ?

11 miesięcy temu

AN

Angelika N

Razem z mężem jesteśmy pod wielkim wrażeniem organizacji pracy, jak i profesjonalnego podejścia do klienta ze strony całej ekipy chwile.eu. Lepiej nie mogliśmy wybrać!!! ? Wszyscy byli przesympatyczni zarówno w dniu ślubu, jak i sesji plenerowej, ich cenne rady bardzo nam się przydały :) Spisali się na medal i bardzo im za to dziękujemy! ? Jeżeli szukacie kamerzysty i fotografa to polecamy z całego serca ❤️

1 rok temu

AI

Agnieszka I

1. Profesjonalizm i pracowitość. Chłopaki przyjechali rano, wyjaśnili wszystko od A do Z co kiedy i jak będzie wyglądało. Dali rady jak się ustawiać i co uwydatniać, tak żeby na zdjęciach było wszystko co powinno. Co istotne przy tym byli praktycznie niewidoczni, mimo oczywistego chaosu w tym dniu, oni swoje robili pozostając na marginesie całej otoczki. Warto zaznaczyć, że pracowali na pełnych obrotach od około 10 rano niemal do końca całej imprezy. 2. Atmosfera. Jeśli ktoś miał już kontakt z szefową Anetą to nie potrzebuje żadnego komentarza :) natomiast jeżeli nie to zdecydowanie warto poznać tę dziewczynę. Piękna, żywiołowa, wrażliwa i ogromnie kreatywna. Jej osoba sprawia, że z miejsca łapie się do niej pełne zaufanie. To sprawia, że nie musisz się o nic zupełnie martwić. 3. Sprzęt. Na tym się nie znamy, ale mają go dużo i wiedzą jak go używać ? 4. Cena. Jak na nasze warunki i możliwości, uważamy że jakość usługi zdecydowanie warta jest ceny. Zważając na to, jak duży wkład czasu i pracy (5-6 osób) ponosi ekipa w związku z nagraniem kilkunastogodzinnym, przerobieniem całego materiału i nagraniem pleneru (a są w tym naprawdę elastyczni), to sprawia, że zapłacilibyśmy wiecej, gdyby była taka potrzeba. Warto nadmienić, że ekipa świetnie współpracuje z innymi usługodawcami. Wynika to z pewnością z ich doświadczenia i elastyczności. Potrafią docenić zarówno Wasze najwspanialsze chwile, jak i pracę muzyków, florystki, czy całego zespołu obsługi sali. Dajemy pełne 5/5 z czystym sumieniem?

1 rok temu

S

Sandra

Dziękujemy Wam Kochani, że byliście z nami:-) My młodzi, niedoświadczeni, zjadani przez nerwy a tu pojawiacie się Wy - spokojni, opanowani, wiecie co robić, kierujący nas krok po kroku tak, że już po chwili wszystko gdzieś odeszło. Byliśmy w szoku, że obcy ludzie a zachowują się jak swoi. Widać, że dla Was ważne jest podejście i emocje, my jako młodzi przede wszystkim a nie tylko pieniądze i drtętwa atmosfera. W dzisiejszych czasach to już niestety mało spotykane ale nam udało sie na Was trafić i jesteśmy strasznie szczęśliwi z tego powodu. Co było widać chyba po łzach wzruszenia a szczególnie podczas wyświetlania Waszego hitu czyli pocztówki. Wszyscy Goście byli zdumieni i to było WOW! Rodzice mega zadowoleni a my to sami wiecie jak jesteśmy wdzięczni:-) Uwielbiamy Was i dziękujemy za wszystko:-) To na pewno nie koniec naszej wslpracy;-)

1 rok temu

MM

Monika M

Szkoda, że ta chwila w tym naszym wspaniałym dniu z chwile.eu nie mogła trwać dłużej ale było pięknie i teraz mamy co wspominać dzięki Wam:-) Jesteście wspaniali we wszystkim co robicie. Cechuje Was pełen profesjonalizm i serducho, które dajecie jest nie do opisania. Dziekujemy Wam za wszystko i wiemy, że tak naprawdę nasza chwila z Wami bedzie trwać długo bo nie spodziewaliśmy się, że rzutem na taśmę podjęta decyzja, sprawi że wyjdzię z tego wspaniała przyjaźń. Można mowić wiele ale słowa nie oddają wszystkiego a Wy wiecie ile dla nas znaczycie. Dziękujemy za wszystko! :-) M&M

1 rok temu

avatar

Uleńka

Wspaniała ekipa, pełen profesjonalizm, wszystkie usługi na bardzo wysokim poziomie, wysłuchali wszelkich sugestii by spełnić wszelkie oczekiwania pary młodej. Materiał finalny- pełen wzruszeń montaż, jakość filmowa, najważniejsze chwile zachowane :) świetny kontakt z Anetą (która staje na wysokości zadania w każdym momencie). Myślę, że dzięki współpracy z Tą firmą otrzymaliśmy nie tylko wymarzoną pamiątkę ślubną ale również przyjaźń, bo ekipa to przede wszystkim wspaniali, utalentowani ludzie, wysłuchujący każdego życzenia młodych. Polecam w 100% każdemu.

1 rok temu

JB

Joanna B

Jesteśmy bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo zadowoleni. Kiedy nasze głowy i myśli krążyły wokół ogarnięcia co się dzieje wokół nasz fotograf zapanował nad nami i zebrał wszystkich w całość. ? choć ślub był skromny, pomógł nam zrobić fantastyczne zdjęcia, które otrzymaliśmy zapakowane jak prezent ślubny. Kiedy oglądamy zdjęcia łza radości sama kręci się oku. ? jeszcze raz dziękujemy, że z nami byliście. Dzięki Wam będziemy mogli wspominać tak ważny dla nas czas. ?

1 rok temu

WG

Wojtek G

Chwile.eu to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać!!! Rzutem na taśmę padło na nich i dzięki nim tak naprawdę przebrnęliśmy jakoś ten dzień. Chociaż teraz wiemy, że gdyby nie oni to pewnie wpadek byłoby dużo więcej i pewnie wyszłaby z tego dnia niezła komedia:-) A tak mamy wspaniałą pamiatkę, za którą Kochani bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za prowadzenie tego dnia a także wiele podpowiedzi przed, wsparcie przez cały okres od momentu podpisania umowy w zasadzie i za efekt końcowy, który bez dwóch zdań podbił serca wszystkich! Jesteście Czarodziejami i zwyczajnie - Kochamy Was:-)))

1 rok temu

M

Marzena

Najlepsza Ekipo pod słońcem!!! Nie mogliśmy chyba wymarzyć sobie piękniejszego ślubu i wesela!:-) A przynajmniej dzięki Wam widzimy po takim czasie, że taki był bo sami generalnie mało co pamiętamy bo tak nas zjadł stres:-) Ale wiemy też, że gdyby nie Wy to pewnie byłoby jeszcze gorzej. Wy jak Armia Aniołów czuwaliście nad wszystkim, żeby było dopięte jakby to był Wasz ślub:-)) Słowa nie oddadzą naszej wdzięczności bo już tyle razy Wam dziękowaliśmy i będzięmy zawsze dziękować. Zachwyceni też Rodzice, Goście, wszystkich poruszyliście. Wiemy, że czasem byliśmy może zbyt namolni :-) ale i tak wiemy, że kontakt pozostanie na zawsze! Poza tym dzięki Waszym filmom nie sposób o Was zapomnieć, rozłożyliście nas na maxa! Wiadomo, każdy zachwyca się swoim ale Wy robicie to inaczej i na dodatek z ogromnym serduchem a to jest najważniejsze! Dziękujemy!;-)

1 rok temu

R

Rafał

Kochani! Jest nam niezmiernie miło, że byliście z nami w tym najważniejszym dniu! Dziękujemy za wszystko!!! Dosłownie bo nie bylibyśmy w stanie wymienić chyba wszystkiego począwszy od atmosfery, jaką stworzyliście a skończywszy na prezentach jakie od Was dostaliśmy:-) Dla nas - Jesteście Cudowni!!!;-) I wiecie co? Faktycznie film po takim czasie "smakuje" inaczej. Teraz to wiemy i nie żałujemy, że nie dostaliśmy wszystkiego na już! Emocje, jakie nam towarzyszyły przy ogladaniu były nie do opisania! Poza tym nie tylko my tak uważamy:-) Dziękujemy z całego serca!!!;-)))

1 rok temu

A

A

Moi Drodzy! Pomimo, iż od naszego ślubu minęło trochę czasu:-) i emocje już opadły to Wy na nowo je obudziliście i naszym materiałem ślubnym przywołaliście je na nowo. Dziękujemy niezmiernie za film i za to wszystko co dla nas zrobiliście. Warto było czekać tyle czasu na tak piękną pamiatkę, chociaż nie mogliśmy się już doczekać i przebieraliśmy nóżkami niejednokrotnie;-))) I wiemy, że pewnie czasem mieliście nas dosyć za nasze ciągłe pytania kiedy i kiedy...? Teraz wiemy, że ten film ma inny smak po wiekszym oddechu. Dlatego przepraszamy ale i tak Was kochamy:-) Tym bardziej teraz w obecnym czasie jaki panuje tego całego lęku i przerażenia co będzie jutro, Wy pozwoliliście nam zapomnieć o tym wszystkim i przenieść sie do naszej cudownej krainy piękna, w której jeszcze nie tak dawno byliśmy. Dziękujemy za serce, które nam okazaliście i ktore przekazaliście w filmie i za to wszystko co nam dołożyliście, to była miła niespodzianka, której nie spodziewaliśmy się;-) Ściskamy naszą najlepszą ekipę - Aga & Kamil

1 rok temu

K

Krzysztof

Nasza najlepsza Ekipo! Nie będziemy się rozpisywać bo żadne słowa nie oddadzą tego, co dla nas zrobiliście w tym najważniejszym dla nas dniu i kim dla nas się staliście:-) Byliście oparciem, którego nie spodziewaliśmy się zupełnie, staliście się bliskimi osobami, którym na nas zwyczajnie zależało. Dziękujemy za wszystko!!! Dzięki Waszemu filmowi, w którym to my jesteśmy głównymi aktorami:-))), który przypomina nam tą piękną chwilę, który będzie towarzyszył nam przez całe życie, widzimy też ile rzeczy dodatkowych dostaliśmy od Was w prezencie bo wcale nie były w naszej umowie:-) Ale Wy macie serducho i to ogromne i to widać, słychać i czuć!!! Jesteście MEGA CUDOWNI! Ściskamy gorąco! A&K

1 rok temu

AJ

Aleksander J

Droga Ekipo - chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za to co dla Nas zrobiliście ! Efekt końcowy przerósł nie tylko nasze, ale wszystkich najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że tak pięknie wszystko będzie wyglądało :) Jeszcze raz podkreślę, że to dzięki WAM ten dzień był tak niesamowity i niezapomniany. Wasza obecność oraz atmosfera jaką stworzyliście była nieoceniona. Wtedy właśnie zdaliśmy sobie sprawę z tego, że jesteście tam dla Nas, a nie byle zrobić swoją pracę. Nigdy nie sądziłem, że wbrew pozorom obcy sobie ludzie mogą, aż tyle znaczyć w tym jednym dniu. Wszyscy byli pod wrażeniem Waszej ekipy, ponieważ nikt nie spodziewał się, że w ciągu tak krótkiego czasu można zrobić tak niesamowitą pamiątkę i jeszcze pokazać to w trakcie wesela. Wielkie brawa za to należą się całej ekipie. Natomiast film - po prostu klasa sama w sobie. Nie ważny jest czas oczekiwania ponieważ efekt finalny jest nie do opisania. Ciężko naprawdę opisać ile razy człowiek się wzruszył podczas oglądania filmu. Tyle fajnych i emocjonujących chwil pokazaliście, że można było naprawdę jeszcze raz przeżyć ten jeden wyjątkowy dzień tylko wreszcie na spokojnie. Dzięki temu można było zobaczyć jak wielu rzeczy gdzieś nam umknęło. Ten film bez wątpienia pokazał ile emocji towarzyszy nie tylko Nam, ale i Naszym bliskim. Z całego serca Wam dziękujemy, jesteśmy Waszymi dozgonnymi dłużnikami. Gdyby ten dzień miałby się odbyć jeszcze raz to nie byłoby najmniejszej wątpliwości, że musiałby być z Wami. Wasze wsparcie i profesjonalizm widać na każdym kroku, dlatego to nie był ostatni raz gdy się widzieliśmy ! Dla Was i całej Waszej ekipy słowa uznania i gorące uściski. DZIĘKUJEMY <3

1 rok temu

M

Marcel

Kochana Ekipo - chwile.eu, która tworzy najwspanialsze chwile!!! Dziękowaliśmy Wam wielokrotnie i powtarzaliśmy i będziemy powtarzać zawsze, że to dzięki Wam przeszliśmy przez to wszystko w tym dniu, który planowaliśmy od dawna. Byliście dla nas większym oparciem niż rodzina, podpowiadaliście w każdej sytuacji. Nasza wdzięczność - nie da się jej opisać i można mówić bez końca w samych superlatywach. Nawet opóźniony sporo film z wesela, nie popsuje naszych relacji bo to co w nim nam przekazaliście jest cudowne. Brakuje słów, dzięki Wam wróciliśmy do tych wspomnień. Plener to jakaś magia, nie wyobrażaliśmy sobie, że z kilku ujęć może powstać coś tak pięknego. Teraz wiemy w jakim celu maglowaliście nas o powtórzenia, których mieliśmy dosyć:-))) Przysięga a w zasadzie połączenie nas, muzyki i tej calej oprawy - ryczeliśmy jak bobry!!! Co tu więcej gadać - jesteście za.......!!! Mam nadzieję, że o tym wiecie. A kto nie wie to musi Was poznać i sie o tym przekonać. My Was Kochamy!;-) Tyle! Do usłyszenia i zobaczenia Kochani! Dziękujemy:-) Lena i Marcel

1 rok temu

B

Blanka

Chcielibyśmy z całego serca podziękować ekipie chwile.eu za to, kim dla nas byli w dniu naszego ślubu a także za to co dzięki NIm powstało. Kochani, atmosfera dzięki Wam w tym najważniejszym dla nas dniu była cudowna. Zanim się pojawiliście zjadały nas nerwy ale już po chwili rozmowy z Wami wszystko minęło. Zdaliśmy sobie sprawę, że obok nas są ludzie, którzy chcą dla nas dobrze, chcą nam pomóc a jednocześnie przyszli wykonać jak najlepiej potrafią swoją pracę. Dzięki Wam wszystko się udało i jakoś przez to wszystko przeszliśmy. Nawet jeśli były wpadki to Wy robiliście tak, żeby nikt ich nie zauważył. Nie sądziliśmy, że w zasadzie obcy dla nas ludzie mogą mieć takie serducha:-) Kolejna rzecz czyli film, który od Was dostaliśmy. Co prawda zanim zrobiliśmy plener trochę czasu minęło bo nie mogliśmy się zebrać ale chyba potrzebowaliśmy czasu, żeby odetchnąć. Ale w końcu się udało!!! I tu znów spotkanie z Wami bylo przyjemnością!!! Pamiatka, którą dla nas zrobiliście przeszła nasze oczekiwania. Czekaliśmy na nią "trochę":-) Ale było warto!!! Brakuje nam słow by opisać co nam towarzyszyło podczas oglądania naszej pamiatki. Łzy spływały same ale ze szczęścia bo widać ogrom pracy jaki włożyliście w to wszystko aby wygląło tak, jak wygląda i budziło takie emocje. I to nie tylko nasze ale i naszych rodzin i znajomych, przez których byliście również mega pozytywnie odbierani już podczas naszego ślubu i wesela. Całość w połączeniu tworzy naszą bajkę. Film jest długi ale ogląda się go niebywale przyjemnie. Żadne słowa nie wyrażą jak bardzo cieszymy się, że to właśnie Wy nam towarzyszyliście. Przypadek sprawił, że Was wybraliśmy, chociaz teraz wiemy, że to był strzał w 10! Tak musiało by;-) I nie żałujemy niczego! Jeszcze raz bardzo chętnie przeżylibyśmy z Wami ten dzień!!! I na pewno na tym nie skończy się nasz kontakt. Wielkie uściski i podziękowania:-) Chwile.eu - nasza ekipo - najlepsza!!!

1 rok temu

MN

Magda N

Ekipa MARZENIE: Pełen profesjonalizm, zgrany team, idealna jakość zdjęć i filmu. Goście byli w szoku, że tak szybko można zmontować filmik z przygotowań i pokazać na weselu. Po otrzymaniu filmu byliśmy totalnie wzruszeni. Oddane zostały prawdziwe CHWILE naszego najpiękniejszego dnia. Kamerzyści i fotografowie jak znajomi sprzed 20 lat: mili, kochani, uśmiechnięci. Szczególne podziękowania dla Anetki i Daniela, dzięki którym nie odczuwałam żadnego stresu związanego ze slubem :) 100% rekomendacji!

1 rok temu

MR

Marta R

Wybór firmy Chwile.eu był strzałem w dziesiątkę. Anetka na spotkaniu zaczarowała mnie profesjonalizmem i zaangażowaniem w swoją pracę. Dziękujemy nie tylko jej za pomoc i doradztwo, ale CAŁEJ EKIPIE, która towarzyszyła nam w tym wyjątkowym dniu oraz w czasie sesji plenerowej. Wszystkie usługi wykonane były na najwyższym poziomie, z uśmiechem i dużą dawką pozytywnej energii, którą zarażali wszystkich wokół. Oprócz filmu i zdjęć otrzymaliśmy również wiele innych godnych polecenia usług – fotobudka, konfetti, gołębie, ciężki dym, fontanny iskier i wiele innych. Świetną sprawą był również krótki pokaz z naszych przygotowań i mszy, zmontowany i wyświetlony już w trakcie wesela. Serdecznie polecamy wszystkie usługi. Współpraca z nimi to czysta przyjemność a ich profesjonalizm widać na każdym kroku! Marta i Patryk <3

1 rok temu

MI

Monika I

Chwile.eu to niesamowita ekipa!!! Nigdy w życiu nie współpracowaliśmy z tak wspaniałymi, pomysłowymi, przebojowymi i profesjonalnymi osobami. Chwile.eu zapewniły nam kompleksową usługę. Nie tylko sam film i zdjęcia, ale także magiczne lustro, które przyciągnęło gromadę ludzi, gołębie pod kościołem, konfetti, ciężki dym, fenomenalny klip w trakcie trwania wesela i wiele innych atrakcji o których mogliśmy tylko pomarzyć; a wszystko to w naprawdę atrakcyjnej cenie! Ponadto świetny kontakt przed samą uroczystością, a także w jej trakcie. W każdej minucie służyli nam radą i wsparciem; potrafili rozładować napięcie. Wielkie dzięki za wszystko! Wszystkim bardzo gorąco polecamy ekipę chwile.eu, oni nigdy Was nie zawiodą, a Wy nigdy nie pożałujecie, że ich wybraliście. My też jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej firmy! :) Pozdrawiamy gorąco Paweł i Monika

1 rok temu

A

A&K

W najważniejszym dniu w naszym życiu towarzyszyła nam ekipa chwile.eu :) Osoby wspaniałe z dużym poczuciem humoru i profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Sprawili, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zmontowali klip z wesela w trakcie imprezy co sprawiło nam ogromną radość jak i wzruszenie :* wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem. Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy tak fajnej i zgranej ekipy czuliśmy jakbyśmy ja znali od zawsze. W każdej sytuacji mozna na nich liczyć, służą dobra rada i mają bardzo dużo fajnych pomysłów. Z czystym sumieniem mogę polecić ich wszystkim którzy chcą żeby ten dzień był jeszcze bardziej wspaniały i nie martwić się że cos wyjdzie nie tak :)

1 rok temu

MW

Małgorzata W

Przypadkowe spotkanie z Anetką to chyba znak od tego z góry! Nie mogliśmy trafić lepiej. Ekipa która rozładowała stres, która udzieliła nam rad w każdej minucie w tym szczególnym dla nas dniu. To co zrobili tego dnia po prostu nie da się opisać! Anetka to kobieta o wielkim sercu! Całej ekipie chwile.eu życzymy wszystkiego dobrego i serdecznie dziękujemy po raz setny! ???

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uśmiech na twarzach Klientów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Śluby i wesela fotografujemy i filmujemy od wielu lat. Realizowaliśmy również teledyski dla znanych gwiazd i zdjęcia do reklam, zajmowaliśmy się reportażami, dużo współpracowaliśmy z dziećmi i wiele, wiele innych...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Zaczęliśmy dawno temu i nikt już nie pamięta tej daty :-)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na sprzęcie światowej klasy. Przekłada się to bezpośrednio na jakość Waszych filmów i teledysków. A tak pokrótce dla dociekliwych: preferujemy średnioformatowe aparaty fotograficzne marki FujiFilm i kamery tejże firmy z pięknymi kolorystycznymi stylami filmowymi.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczepiny !!!! Śmiejemy się z Wami do łez. A tak na poważnie - każda chwila zasługuje na uwagę, bo jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dla każdej chwili poświęcamy całą naszą uwagę i skupienie.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dla każdego nagranego materiału z Waszego Ślubu i Wesela chcemy poświęcić tyle czasu, aby efekt końcowy był dla Was zachwycający. Chcemy abyście chętnie wracali do Waszych clipów i filmów i pokazywali je całej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Z naszego doświadczenia czas realizacji to 90 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W kliku słowach - podstawowa oferta zawiera: fotografowanie i/lub filmowanie przygotowań, ślubu, wesela od przygotowań do oczepin włącznie plus plener w dniu wesela. Dron jest w cenie usługi filmowania. Dodatkowo możemy zaproponować plener w innym dniu niż wesele, sesję narzeczeńską i clip z podziękowaniami dla rodziców. Ponadto dysponujemy również ofertą na Fotobudkę Magiczne Lustro, ciężki dym, confetti, fontanny iskier - sztuczne ognie oraz napis LOVE.

Jaki jest Twój styl?

Myślę, że przez wiele lat wypracowaliśmy swój własny styl. Potrafimy myśleć kreatywnie i innowacyjnie. Na pewno potrafimy zrealizować zlecenie według życzeń i upodobań Klienta. Jednakże pamiętamy, że nasze prace to dla Was pamiątka na całe życie. Dlatego też, chcemy żebyście mogli go oglądać z zapartym tchem teraz jak za 10 czy 20 lat... Montaż realizujemy w zależności od wybranego podkładu dźwiękowego oraz muzyki i jest on dostosowany do jej klimatu. Czasami bardziej dynamiczny a czasami łagodniejszy. Jednak WASZ styl, aby był niepowtarzalny, ustalimy wspólnie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nie ma takiej samej Pary Młodej. Każdą widzimy w inny sposób, każde zlecenie ma swój indywidualny urok i charakter. Chyba najważniejsze jest to, że praktycznie każdy wymaga profesjonalizmu i perfekcyjności w działaniu.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

To pytanie chyba nie do nas :-) Najważniejsze, żebyście Wy byli zadowoleni. To jest Wasz dzień, jeden z najważniejszych w życiu i Wy jesteście jego bohaterami i gwiazdami :-) My tylko te bajkowe chwile przenosimy na taśmę filmową i rolkę w aparacie, najlepiej jak tylko umiemy. Dla nas każdy Ślub jest jeden jedyny w swoim rodzaju i w każdym widzimy zjawiskowe piękno.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Staramy się pamiętać naszych wszystkich Klientów, z wieloma wręcz się zaprzyjaźniliśmy.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Tak jak Wy planujecie i reżyserujecie swoją uroczystość, tak my zwykle prosimy Parę Młodą o możliwą współpracę. W trakcie uroczystości jest kilka momentów, które trzeba zaplanować również z nami, aby były bardzo dobrze sfilmowane i sfotografowane, a nie były dziełem przypadku. Liczymy na Wasze zaangażowanie. Według nas to bardzo profesjonalne podejście.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jak Panna Młoda zgubiła pantofelek a Pan Młody spóźnił się na własny Ślub :-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jest ich zwykle bardzo dużo i powtarzają się, ale chyba najczęściej te poniższe: Ile osób liczy ekipa? - 2-3 osoby ; Ile kamer będzie filmowało Ślub? - minimum 3 kamery Czy macie drona? - Tak, mamy i jest on w standardowej ofercie ; Co to jest ciężki dym? - To fajna gęsta mgła jak chmura, snująca się po podłodze i jest super, gdy użyje się jej w trakcie pierwszego tańca Pary Młodej

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wydaje się, że Klienci powinni być jak najlepszymi aktorami i bohaterami Swojego dnia. Według nas nie powinni zagłębiać się w techniczne sprawy związane z fotografią czy filmowaniem. Jednakże dla zainteresowanych osób, możemy wyjaśnić szczegóły chociażby kadrowania, naświetlania czy ustawienia planu, jeśli on od nas zależy. Możemy zdradzić w jaki sposób obrabiamy nasze zdjęcia, w czym montujemy i realizujemy post-produkcję i wszystko inne co jest dla Was niezrozumiałe.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dla wielu na pewno cena. Dla innych cena mniej się liczy a ważna jest jakość. Inni jeszcze patrzą na zakres usług. My staramy się tak wyważyć naszą ofertę, aby było maksimum jakości za rozsądną cenę. I wydaje się nam, że tak jest.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Profesjonalizm, punktualność, kreatywność, bogata oferta, umiejętność dostosowania się do wymagań, realizacja zleceń na najwyższym poziomie...

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Wydaje się, że proponujemy Wam naprawdę fajne pakiety za rozsądną cenę w bardzo dobrej jakości. Filmowanie i fotografia to dla nas pasja, w którą wkładamy całe serducho.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Przede wszystkim jesteśmy normalnymi ludźmi z bardzo bogatym doświadczeniem, z którymi zawsze można się dogadać. Oferujemy fotografowanie i filmowanie super sprzętem, rzadko spotykanym w branży ślubnej - średni format. Jako jedna z niewielu firm pokazujemy w naszych galeriach dużo zdjęć ze ślubu i wesela. Nie tylko z pleneru. Te ze ślubu i wesela wymagają znacznie więcej od fotografa. Jeśli tylko chcecie, w dniu ślubu, będziemy niemalże Wedding Plannerami dla Was. Doradzamy, prowadzimy Was przez wszystkie etapy tego dnia jak "po sznurku", uśmiechamy się do Was :-) Mamy sporo dodatków: Fotobudka, ciężki dym, fontanny iskier. Jeśli zechcecie te atrakcje na swoim weselu - podpisujecie umowę z jednym wykonawcą a nie z wieloma.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

To oczywiście się zmienia a my starmy się tutaj to cały czas odnawiać, choć czasem nam to "ucieka". Ale na pewno: Calum Scott - You Are The Reason Maroon 5 - Sugar Bruno Mars - Marry You James Arthur - Impossible Choć to Wy możecie wybrać swoją muzykę do Waszego filmu. Nie mamy nic przeciwko temu.

Wolne terminy

Kontakt

chwile.eu

website

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: