• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Inspiracje

To wyjątkowe miejsce, w którym panny młode gromadzą i porządkują wszystkie ślubne sprawy, czerpią inspirację, wizualizują swoje ślubne plany i marzenia. Wedding.pl jest najczęściej odwiedzanym portalem ślubnym w Polsce.

Zainspiruj się!


Jesteśmy po to, by ułatwić planowanie najpiękniejszego dnia w życiu każdej pary. Na naszym blogu dzielimy się inspiracjami i najciekawszymi pomysłami do wykorzystania na ślubie i weselu. Publikujemy wartościowe teksty, zawierające cenne wskazówki i poradniki, w których krok po kroku opisujemy najważniejsze elementy przygotowań do ślubu.

Znajdź wymarzoną suknię!


Tworzymy jedyny w Polsce katalog sukien ślubnych, prezentujący oferty salonów z całego kraju. Dzięki nam znalezienie wymarzonej sukni jest możliwe bez wychodzenia z domu! Nasze użytkowniczki mogą liczyć na bezpłatną pomoc konsultantek ślubnych, a także wziąć udział w loterii i wygrać zwrot pieniędzy za suknię ślubną. Poza tym na nasze panny młode czekają atrakcyjne rabaty i dodatkowe oferty specjalne.

Zorganizuj swój ślub!


Nasz wirtualny katalog to nie tylko suknie ślubne. Stworzyliśmy też bazę najlepszych ślubnych usługodawców, wraz z przykładowymi pracami i opiniami par młodych. Wedding.pl to miejsce, które pokochało już ponad 300 tysięcy przyszłych panien młodych! To właśnie dla nich stworzyliśmy narzędzie, które sprawia, że okres narzeczeństwa jest spokojnym czasem oczekiwania na ślub. Osobisty organizer pomaga zaplanować uroczystość bez stresu i pozwala zadbać o każdy element tego wyjątkowego dnia. Nasze panny młode mogą tworzyć także spersonalizowane strony ślubne i modyfikować je według własnych potrzeb. Rejestracja na portalu Wedding.pl gwarantuje kompleksową wizualizację dnia ślubu i wesela. Naprawdę warto powiedzieć nam "TAK"!